Vampirina – Kocham ten film

Vampirina – Kocham ten film

Vampirina Kocham ten film to książka wydawnictwa Egmont. Bohaterka znana jest dzieciom z telewizyjnego serialu animowanego emitowanego na kanale Disney Junior.

Vampirina książka

Vampirina to dziewczynka, która jest małą wampirzycom. Potrafi nawet zmieniać się w nietoperza. Mimo swojego nietypowego wyglądu i zachowań znalazła w szkole przyjaciół. Nie wszyscy wiedzą kim naprawdę jest, a utrzymanie tego sekretu w tajemnicy bywa czasem trudne. Duchy, trolle, Yeti, wampiry i magia – pewnie nie wszyscy ze względu na to, pozwolą dziecku oglądać bajkę czy czytać książkę. Ja lubię świat fantasy i pozwalam również dzieciom, aby zapoznały się z tym gatunkiem literackim czy filmowym.

Natalka i Krzyś czasem podczas czytania wiedzą już co się wydarzy, bo oglądają także serial w TV. Dzięki krótkim rozdziałom możemy podzielić książkę na kilka dni, bo czytamy głównie wieczorem przed snem. Natalka bardzo lubi Vampirine i mimo swojego wieku nie boi się tej bajki. Bohaterowie są sympatyczni, wszystkie historie kończą się bardzo dobrze, a dziewczynka jest przyjazna i pomocna. Nawet te negatywnie kojarzone postacie (jak duchy czy wampiry) są przedstawione pozytywnie.

Vampirina bajka

Tytuł: Vampirina. Kocham ten film
Wydawnictwo: Egmont

Cena: 20,24 zł
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda

Vampirina serial

Z tej serii ukazało się sporo tytułów. Nasza kolekcja aktualnie to siedem tytułów. Posiadamy również książki Vaiana, Piękna i Besia, Elena z Avaloru, Gdzie jest Nemo, Gdzie jest Dory oraz Coco.

Kocham ten film książki