Vampirina – Kocham ten film

Vampirina Kocham ten film to książka wydawnictwa Egmont. Bohaterka znana jest dzieciom z telewizyjnego serialu animowanego emitowanego na kanale Disney Junior.

Vampirina książka

Vampirina to dziewczynka, która jest małą wampirzycom. Potrafi nawet zmieniać się w nietoperza. Mimo swojego nietypowego wyglądu i zachowań znalazła w szkole przyjaciół. Nie wszyscy wiedzą kim naprawdę jest, a utrzymanie tego sekretu w tajemnicy bywa czasem trudne. Duchy, trolle, Yeti, wampiry i magia – pewnie nie wszyscy ze względu na to, pozwolą dziecku oglądać bajkę czy czytać książkę. Ja lubię świat fantasy i pozwalam również dzieciom, aby zapoznały się z tym gatunkiem literackim czy filmowym.

Natalka i Krzyś czasem podczas czytania wiedzą już co się wydarzy, bo oglądają także serial w TV. Dzięki krótkim rozdziałom możemy podzielić książkę na kilka dni, bo czytamy głównie wieczorem przed snem. Natalka bardzo lubi Vampirine i mimo swojego wieku nie boi się tej bajki. Bohaterowie są sympatyczni, wszystkie historie kończą się bardzo dobrze, a dziewczynka jest przyjazna i pomocna. Nawet te negatywnie kojarzone postacie (jak duchy czy wampiry) są przedstawione pozytywnie.

Vampirina bajka

Tytuł: Vampirina. Kocham ten film
Wydawnictwo: Egmont

Cena: 20,24 zł
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda

Vampirina serial

Z tej serii ukazało się sporo tytułów. Nasza kolekcja aktualnie to siedem tytułów. Posiadamy również książki Vaiana, Piękna i Besia, Elena z Avaloru, Gdzie jest Nemo, Gdzie jest Dory oraz Coco.

Kocham ten film książki

By | 2020-10-06T01:24:57+02:00 25 maja, 2019|DZIECKO, KSIĄŻKI, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE|0 Comments

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 7 letniego Krzysia i 3 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.