4 historie z księżniczkami w rolach głównych

4 historie z księżniczkami w rolach głównych

Historie z księżniczkami w rolach głównych, które dziś prezentuje to cztery rożne opowieści. Dwie z nich są Wam doskonale znane…

historie z księżniczkami

Historie z księżniczkami w rolach uwielbiają zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Piękna i Bestia to znana chyba wszystkim Disneyowska baśń, podobnie jak Mała Syrenka. Sama z sentymentem wspominam te opowieści, które w czasach mojego dzieciństwa były hitami jak dziś Kraina Lodu. Barbie – dla mnie to zawsze będzie księżniczka, wymarzona lalka każdej dziewczynki. Elena to nowość Disneya, a bajka z tą bohaterką zafascynowała Krzysia.

1. Barbie w świecie gier

Barbie to kultowa lalka i postać, która podbiła serca wielu dziewczynek. Choć dziś już nie ma takiego szału na te lalki, nadal są jeszcze w obiegu i modzie. A o słynnej lalce powstało mnóstwo filmów animowanych i książek. Barbie w świecie gier to film, który kilka miesięcy temu pojawił się na ekranach kin. Bohaterka zostaje wciągnięta do gry i musi ukończyć wszystkie poziomy oraz pokonać złośliwego wirusa. Podczas rozgrywki zdobywa nowych przyjaciół.

Tytuł: Barbie w świecie gier

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 18,74 zł

ceneo.pl: ok. 13 zł KLIK

Liczba stron: 48

Oprawa: twarda

barbie w świecie gier

książka o Barbie

barbie książka

2. Piękna i Bestia

Piękna i Bestia to historia o wielkiej miłości, która przełamała zły czar. Bardzo wartościowa opowieść o tym, że nie warto ocenia kogoś po wyglądzie. Bella mimo strachu i tęsknoty za ojcem cierpliwie znosi humory Bestii, która pod wpływem dobroci serca dziewczyny zmienia się i zakochuje. Krzysiu z uwagą słuchał tej książki, a ja cieszę się, że odświeżyłam wspomnienia z dzieciństwa i przypomniałam sobie tą kultową historie.

Tytuł: Piękna i Bestia

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 18,74 zł

ceneo.pl: ok. 13 zł KLIK

Liczba stron: 48

Oprawa: twarda

Piękna i Bestia Kocham ten film

książka o Pięknej i Bestii

Piękna i Bestia książka

Bella i Bestia

3. Elena Tajemnica Avaloru

Historie z księżniczkami mniej znanymi to między innymi ta o Elenie. To nowy serial animowany Disneya. Księżniczka Avaloru Elena w tej opowieści zostaje uratowana przez znaną z innej bajki Księżniczkę Zosię. Elena zostaje uwolniona i musi uratować swoje królestwo oraz pomóc swojej rodzinie. Serial o Elenie jest lubiany przez Krzysia, więc i książka mu się spodobała.

Tytuł: Elena Tajemnica Avaloru

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 18,74 zł

ceneo.pl: ok. 19 zł KLIK

Liczba stron: 48

Oprawa: twarda

elena tajemnica avaloru

księżniczka zosia i elena z avaloru

elena z avaloru ksiażka

4. Mała Syrenka Złota Księga

Mała Syrenka to opowieść o księżniczce Arielce, córce króla Trytona. Dziewczyna marzy o życiu na lądzie. Pewnego dnia poznaje księcia Eryka i zakochuje się. Dla miłości jest w stanie poświęcić wiele. Wpada przez to w pułapkę ośmiornicy Urszuli, a konsekwencje jej zachowania odbijają się także na jej ojcu. Na szczęście jak to zwykle bywa, miłość zwycięża, a historia kończy się dobrze.

Tytuł: Mała Syrenka Złota Księga

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 26,24 zł

ceneo.pl: ok. 25 zł KLIK

Liczba stron: 96

Oprawa: twarda

mała syrenka

złota księga mała syrenka

mała syrenka ariel

król tryton