Top 3 zabawki dla Twojego malucha

Top 3 zabawki dla Twojego malucha

Chcesz kupić swojemu dziecku wyjątkową zabawkę, ale ogrom produktów Cię przytłacza? Co wybrać, by pociecha była zadowolona? W kilku prostych krokach postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Najważniejszy cel to zadowolenie dziecka, rozwijanie kreatywności, dobra jakość produktów oraz cena adekwatna do danej zabawki.

zabawki dla malucha

Gravitrax – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Na pierwszy ogień idzie ulubieniec wszystkich młodych budowniczych. Jest to nic innego jak zestaw torów, do których możemy dokładać różne dodatki.  Gdy Twoje dziecko pozna Gravitrax, przygotuj się na ekscytującą zabawę, która pochłonie także Ciebie.  Nie musisz martwić się małym metrażem domu, bo budować możesz w różnych przestrzeniach. Możesz zacząć tor na biurku, rozbudować go na podłodze, a skończyć na parapecie. Warto zacząć od zakupu zestawu startowego Gravitrax i dokładać nowe. Oferta jest bardzo dobrze rozbudowana. Na początek sprawdzą się:

  • Gravitrax zestaw startowy,
  • zestaw uzupełniający Ravensburgen Gravitrax Power,
  • zestaw uzupełniający Ravensburgen Gravitrax Winda,
  • zestaw uzupełniający Ravensburgen Gravitrax Mosty.

To zabawka na długie godziny, która rozwinie wyobraźnię Twojego dziecka. Pozna tu także podstawowe zasady fizyki. Choć zestaw startowy to dość spory wydatek, to dodatki możemy kupić za około 30 zł. Jest ich dość sporo, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz mieć kłopotu z wymyślaniem prezentów na najbliższe okazje. Cena zestawów uzupełniających jest na tyle niska, że Twoja pociecha z łatwością sama na nie odłoży.

Hot Wheels i do przodu!

Pewnie istnieją chłopcy, którzy nie lubią bawić się autkami. Ktoś zna? No właśnie. W przeważającej większości zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają zabawę w budowanie torów wyścigowych. Zestawy Hot Wheels tylko wspomogą inwencję dzieci. To kolejne z zabawek, które nie będą dziecka wprowadzać w jedną możliwą drogę zabawy. Te zestawy sprawią, że zabawa nie będzie miała końca. Już jeden zestaw jest super zabawą. A gdyby połączyć kilka?  Nastaw lepiej zegar, bo może się okazać, że zabawa trwa do późnej nocy. Tu możesz zacząć od zabawki jakiej tylko chcesz. Must have dla każdego małego miłośnika motoryzacji to:

  • tor Hot Wheels Monster Trucks Wulkan Kaskaderska Arena,
  • tor Hot Wheels Kaskaderska Gigapętla,
  • tor Hot Wheels Turbowyrzutnia,
  • garaż samochodowy Hot Wheels.

Tu także widełki cenowe są na tyle duże, że kupisz już zabawkę za kilka złoty lub wybierzesz super prezent na konkretną okazję. Sprawdź sam, czy Hot Wheels są właśnie dla Twojego dziecka i dla Ciebie.

Super Mario i Lego w duecie

Możesz bawić się pojedynczym zestawem lub łączyć je do woli. W końcu to Lego. Zabawki Super Mario polecane przez dzieci to m.in.:

  • Lego Super Mario ze Przygody z Peach zestaw startowy,
  • Lego Super Mario Przygody z Luigim zestaw startowy.

Co daje zabawa Lego ? Rozwijanie kreatywności, cierpliwości, systematyczności, jeśli dziecko pracuje z instrukcją i wiele innych pozytywnych skutków. Jak w pozostałych polecanych zabawkach, tu także zestawy startowe są droższe, ale już dodatki i rozszerzenia można kupić w bardzo przystępnych cenach.