Róg Obfitości z cukierkami Wawel na powrót do szkoły

Róg Obfitości z cukierkami Wawel na powrót do szkoły

Kiedy kończą się wakacje, dzieciaki coraz częściej myślą o tym, że zaraz wracają do szkoły. Razem z nimi myślą o tym rodzice, przygotowując powoli plecak, podręczniki, zeszyty, kredki i inne przybory szkolne. Powrót do szkoły to dla dzieci naprawdę duże przeżycie. Mając w domu malucha, warto zadbać o to, żeby jakoś ten moment umilić.

róg obfitości

Wejść w nowy rok szkolny z przyjemnością pomoże mu Róg Obfitości. To duża tyta wypełniona uwielbianymi przez dzieci cukierkami od marki Wawel – czekoladowymi Michałkami i owocową Mieszanką Krakowską.

Powrót do szkoły z przyjemnością!

Z reguły największy stres w przygotowaniach do nowego roku przeżywają pierwszoklasiści. Pójście do szkoły jest dla nich czymś zupełnie nowym, a co za tym idzie, jest to dla nich naprawdę ogromne przeżycie. Żeby dobrze to zapamiętały i chodziły później do niej z przyjemnością, warto o to zadbać wręczając im Róg Obfitości. Wypełniona słodkościami tyta pomoże im nawiązać nowe kontakty – będą mogły poczęstować swoich nowych kolegów i koleżanki cukierkami, co będzie idealną okazją do tego, żeby bliżej się poznać.

prezent na powrót do szkoły

Jeśli Twoje dziecko jest już nieco starsze i chodzi do szkoły już od dawna, także nie zapomnij umilić mu tego dnia. Szkoła nie musi być dla najmłodszych jedynie obowiązkiem. Warto sprawić, żeby była dla nich też miejscem spotkań z rówieśnikami. Kiedy razem przy okazji nowego roku szkolnego będą mogli zjeść coś pysznego, na pewno dobrze to zapamiętają i w przyszłości chętniej będą się uczyć.

Dzieci lubią być zachęcane. Jeśli masz w domu malucha, który niekoniecznie lubi chodzić do szkoły, róg pełen obfitości na pewno go do tego przekona. Tym bardziej, że znajdują się w nim słodkości, które są uwielbiane przez wszystkich. Dziecko wiedząc, że w szkole będzie mogło sięgnąć po coś pysznego, na pewno pójdzie do niej z przyjemnością.

To słodkości uwielbiane przez wszystkich

Jeśli chcesz dać Twojemu dziecku prezent na powrót do szkoły, kup mu Tytę z cukierkami od Wawel. Taki podarunek sprawi przyjemność zarówno jemu, jak i jego rówieśnikom. Będą mogli razem zajadać się słodyczami, opowiadając sobie ciekawe historie z wakacji. W takiej atmosferze na pewno uda się im się wejść w nowy rok szkolny w dobrym humorze.

W rogu od firmy Wawel każdy znajdzie coś, co lubi. Jest on po brzegi wypełniony słodkościami, których na pewno wystarczy dla każdego. To Michałki, i to w różnych smakach, a do tego Mieszanka Krakowska. Michałki Klasyczne zasmakują wszystkim tym, którzy lubią cukierki czekoladowe. Te są z dodatkiem chrupiących orzeszków arachidowych. Michałki Kokosowe to idealny wybór dla tych, którzy lubią smak kokosa. Michałki Białe są z kolei uwielbiane przez dzieci, które lubią białą czekoladę i chrupiące herbatniki.

wawel róg obfitowści

Tym dzieciom, które lubią owocowe smaki, na pewno zasmakują owocowe galaretki w czekoladzie, czyli Mieszanka Krakowska. Są one przyjemnie orzeźwiające. W Rogu Obfitości Twoje dziecko znajdzie je we wszystkich smakach – cytrynowym, pomarańczowym, ananasowym i malinowym.

*artykuł zewnętrzny