Zegarek z GPS dla dziecka — zabawa połączona z bezpieczeństwem

Zegarek z GPS dla dziecka — zabawa połączona z bezpieczeństwem

Czy są sposoby na to, aby w dyskretny sposób chronić swoje dziecko i jednocześnie dać mu poczucie swobody i pozwolić na dorastanie połączone z dobrą zabawą? Tak — i wbrew pozorom urządzeniem, które łączy te dwie kwestie, nie musi być telefon komórkowy. Nie ma co ukrywać — smartfon jest przydatnym narzędziem pozwalającym na codzienną i wygodną komunikację między rodzicami a maluchem. Warto jednak pamiętać, że kilkulatek posiadający taki gadżet może stać się ofiarą kradzieży lub po prostu takie urządzenie zgubić, czy zepsuć. Doskonałą alternatywą dla telefonu komórkowego jest wodoodporny zegarek GPS dla dziecka, który łączy kwiestie bezpieczeństwa z doskonałą zabawą.

Zegarek GPS dla dziecka — za co uwielbiają go najmłodsi?

Dzieci kochają gadżety — zwłaszcza takie, którymi mogą pochwalić się przed kolegami i koleżankami. Co więcej, maluchy zawsze chcą być takie, jak ich rodzice — jeśli więc sam posiadasz inteligentny zegarek, bardzo możliwe, że Twoja pociecha niebawem upomni się o podobne urządzenie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha z gps dla dziecka? Oprócz kolorowego i dotykowego ekranu liczą się funkcje. Idealnie, jeśli maluch będzie mógł korzystać z udogodnień takich jak wideorozmowy, gry, aparat fotograficzny, krokomierz, budzik, czy czat głosowy. Pamiętaj, aby urządzenie miało wysoki poziom wodoodporności — tak, aby nie trzeba było zdejmować go do mycia rąk, czy kiedy zacznie padać deszcz. Wszystkie te opcje posiada przykładowo zegarek GPS LocoWatch — gadżet, który pozwoli nie tylko na dobrą zabawę, ale i zapewni bezpieczeństwo. 

Jak zegarek z GPS dla dziecka może zapewnić maluchowi bezpieczeństwo?

Aby smartwatch GPS, taki jak chociażby wymieniony wyżej LocoWatch mógł wspierać bezpieczeństwo kilkulatka, potrzebna jest do niego odpowiednia, najlepiej dedykowana, polska aplikacja. To właśnie dzięki usłudze rodzic może na swoim telefonie lokalizować dziecko, łączyć się z nim za pomocą wideorozmowy, ustawiać strefy bezpieczeństwa, czy odbierać powiadomienia SOS wysłane przez malucha, kiedy ten źle się poczuje. Opiekun jest w stanie natychmiast przekonać się o tym, czy jego pociecha jest w szkole, wróciła do domu, nie wagaruje, lub czy faktycznie bawi się na pobliskim placu zabaw. Spokój zapewnia też dyskretna funkcja nasłuchu, którą można uruchomić zawsze, kiedy z dzieckiem zbyt długo nie ma kontaktu. To bardzo wygodne — bez konieczności ciągłego dzwonienia do malucha wiesz, co w danej chwili robi Twój syn lub córka. Dajesz kilkulatkowi tak potrzebną mu swobodę i możliwość rozwoju, jednocześnie mając nad wszystkim kontrolę. 

Zegarek GPS dla dziecka — doskonały pomysł na prezent

Inteligentny zegarek gps jest doskonałym pomysłem na prezent właściwie na każdą okazję. Pierwsza Komunia, Dzień Dziecka, urodziny — maluch, w którego ręce trafi smartwatch taki jak model LocoWatch, z pewnością będzie zachwycony! Możliwość rozmawiania z rodzicem za pomocą wideorozmowy przez zegarek to naprawdę ogromna frajda, a ciekawy, przyciągający uwagę design urządzenia to doskonałe uzupełnienie każdej dziecięcej stylizacji. Jeśli chcesz podarować maluchowi coś wyjątkowego, zegarek z gps będzie idealnym pomysłem.

*artykuł zewnętrzny