Chcesz zaskoczyć swoją pociechę? Z okazji Dnia Dziecka zorganizuj dla niej przyjęcie!

Chcesz zaskoczyć swoją pociechę? Z okazji Dnia Dziecka zorganizuj dla niej przyjęcie!

Czego się nie robi dla dziecka, prawda? A każda okazja jest dobra, by wywołać uśmiech na jego twarzy i zapewnić mu rozrywkowy czas, z którego wyniesie mnóstwo wesołych wspomnień. Dzień Dziecka jest tylko raz w roku, dlatego zadbaj o to, by stał się przeżyciem, które Twój maluch zapamięta na długo. Podpowiemy Ci, jak to zrobić. Czas na przyjęcie!

Dzień Dziecka atrakcje

Wybierz motyw przewodni na zabawę

Jednorożce, księżniczki, piraci, samochody, a może konkretne postacie z bajek? Na pewno jest coś, co Twoje dziecko wręcz ubóstwia. Sprawisz mu nieopisaną radość, jeśli na przyjęciu pojawią się rzeczy z jego ulubionym motywem. Pod tym względem świetnie sprawdzą się serwetki, papierowe talerzyki i kubeczki. Taka zastawa nie tylko ożywi stół, ale jest też o wiele bezpieczniejsza od tradycyjnej. Nikt niczego nie potłucze i nie skaleczy się o szklane odłamki. Ty również skorzystasz na takim wyborze – zamiast tracić czas na zmywanie, zużyte talerzyki i kubeczki po prostu wyrzucisz. 

Bez kolorowych dekoracji i akcesoriów ani rusz

Chcesz stworzyć beztroski klimat na party tematycznym? Zacznij od ponadczasowych balonów, które nigdy nie znudzą się dzieciom. Prawdziwym hitem okażą się te wypełnione helem. Nie tylko zaprezentują się bardziej efektownie, ale też zapewnią przednią zabawę w zmienianie głosu. Aby w miejscu przyjęcia zagościł festiwal kolorów, rozwieś girlandy, serpentyny i rozety. Twoją pociechę na pewno ucieszy wystrzelone z tuby konfetti, dzięki któremu do panującej atmosfery wkradnie się odrobina szaleństwa. Efektu dopełnią śmieszne czapeczki, w których każdy poczuje się trochę jak dziecko, i słomki do napojów.

przyjęcie na dzień dziecka

Zadbaj o niecodzienne atrakcje

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas w roku, dlatego organizowane atrakcje również powinny takie być. Co ucieszy Twojego malucha? Postaw na piniatę. To nie tylko kolejna propozycja na świetną zabawę, ale też okazja, by zrobić dziecku jeszcze jedną niespodziankę w postaci łakoci. A jak każde dziecko wie – tego nigdy dość.

W ten szczególny dzień możesz sobie pozwolić na rozpieszczenie pociechy słodkościami. Na pewno zasmakuje jej wata cukrowa domowej roboty. Maszynka do jej wyrobu nie jest droga i przyda Ci się jeszcze w przyszłości. Za to uśmiech i zadowolenie na twarzy Twojego dziecka – bezcenne!

Przebrania dla jeszcze lepszej zabawy

W ten cudowny dzień pozwól maluchowi być tym, kim tylko zechce. Księżniczka, wróżka, a może kot lub mysz? Razem z nim przygotuj odpowiedni kostium i zapewnij mu w ten sposób jeszcze więcej radości. Niech ten czas będzie dla niego magiczny i niezapomniany.

*artykuł zewnętrzny