Firanki panele, czyli praktyczna dekoracja okna w pokoju dziecka.

Firanki panele, czyli praktyczna dekoracja okna w pokoju dziecka.

Urządzasz pokój dziecka, który już od dawna potrzebuje zdecydowanej przemiany? W swoich pracach, oprócz istotnej wymiany mebli oraz oświetlenia, weź pod uwagę także nową aranżację okna z praktyczną firanką panelową.

Pokoje naszych dzieci rządzą się swoimi prawami. Znacznie częściej, niż chociażby w salonie, czy kuchni, panuje tutaj lekki chaos i nieco awangardowo dobrane dodatki. Dziecięcy świat nie musi być stale kontrolowany, a nawet nie powinien. Dzieci, znacznie lepiej rozwijają się, gdy pozwala im się na zachowanie artystycznego nieładu. Wówczas dopiero znacznie więcej tworzą, uczą się i są radosne. A co jest ważniejsze na twarzy dziecka, niż prawdziwy uśmiech?

Przychodzi jednak czas, kiedy razem z dzieckiem przekonujemy się o koniecznej metamorfozie wnętrza. Wówczas konieczna jest najczęściej wymiana zniszczonego wyposażenia, uprzątnięcie starych zabawek, ale także odświeżenie dodatków. Dobrze jest wtedy pomyśleć także o nowej aranżacji okna z firankami panelowymi, które są nie tylko bardzo ciekawym rozwiązaniem, ale również wyjątkowo praktycznym.

Firanki panele – co to za produkt?

Firanki panele to produkt, który coraz śmielej zdobywa swoich zwolenników lubiących styl nowoczesny. To nic innego, jak pasy materiału: gładkiego lub z wyraźnym wzorem bądź kolorową aplikacją, które można zamocować na standardowych żabkach lub rurce karnisza.

Mogą to być zarówno dwa pasy materiału, które lekko zwisają z karnisza, jak i jeden, z możliwością dekoracyjnego podwiązania. Możliwości dekoracji okna za pomocą firanki panelu jest całe mnóstwo, a co ważne, w pokoju dziecięcym sprawdzą się najlepiej, spośród całego asortymenty firanek do domu.

Ich funkcjonalność zawdzięcza się wykonaniu z materiałów, które po delikatnym upraniu, nie trzeba prasować. Mnogość wzorów pozwala dobrać firankę do aranżacji pokoju dziecka. Wraz z wyposażeniem będzie świetnym elementem spójnym, dla całej koncepcji.

Firanki panelowe, można zamocować na wysokości powyżej parapetu, dzięki czemu dziecko, zyskuje dodatkową przestrzeń do majsterkowania. Nie zapominajmy, że to właśnie na parapecie powstaje większość dzieł naszych dzieci. Poza tym, firanka zdobi wnętrze, ale nie zasłania jednocześnie świata. Dzieci są przecież tak bardzo ciekawe tego, co dzieje się na zewnątrz.

Dlaczego firanki panele, są lepszym rozwiązaniem w pokoju dziecka, niż standardowe produkty?

Przede wszystkim dlatego, że sami decydujemy, jaki produkt wybierzemy. Możemy wybrać lekką firankę panelową, która będzie przepuszczała światło słoneczne lub tę o grubszym splocie. To, jaki produkt wybierzemy zależy od usytuowania pokoju względem stron światła oraz indywidualnych preferencji.

Firankę panelową bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. W razie lekkiego zabrudzenia, wystarczy przetrzeć plamę zwilżoną gąbką z płynem. Raz na jakiś czas możemy też firankę odświeżyć w pralce, nie martwiąc się, że będzie trzeba ją później prasować. Wystarczy pamiętać, by temperatura prania, była dostatecznie niska.

Firanki panelowe są produktem bardzo nowoczesnym i na pewno dobierzesz taki model, który wkomponujesz w swoją spersonalizowaną aranżację. Dziecko będzie zachwycone efektem końcowym, a Ty ze spokojną głową będziesz pewna, że okno w pokoju dziecięcym, zawsze prezentuje się perfekcyjnie! Czy zdecydujesz się na aranżację z firankami panelowymi?

*artykuł zewnętrzny

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]