Kocyki bambusowe – komfort Twojego dziecka

Kocyki bambusowe – komfort Twojego dziecka

Przez dziewięć miesięcy ciąży mama zapewnia dziecku pokarm, ciepło, ochronę i wszystko czego ono potrzebuje do dobrego rozwoju. W momencie, gdy przychodzi na świat przestaje już w pełni być chronione i potrzebuje wsparcia z zewnątrz. Rodzice starają się jak mogą, aby ochronić swoje pociechy przed czynnikami zewnętrznymi, ale często potrzebne jest wsparcie.

kocyki bambusowe

Rodzice próbują zadbać o bardzo delikatne ciało dziecka, ale często się zdarza, że doskwierają mu uciążliwe wysypki bądź odparzenia z powodu używania ubranek i kocyków wykonanych z nieodpowiednich materiałów. Należy na to zwracać szczególną uwagę latem.

Skóra naszego maluszka od samego początku potrzebuje dobrej ochrony, gdyż jest ona jeszcze taka delikatna i bardzo podatna na różnego rodzaju reakcje alergiczne, a także odparzenia, odciski. Te wszystkie objawy są bardzo uciążliwe i nie przyjemne dla naszego dziecka. Sprawiają, że jest ono niespokojne, a my pragniemy zrobić wszystko, aby czuło się jak najlepiej. W tym celu należy stosować środki które będą zapobiegać powstawaniu tych objawów. Jednym z dobrych sposobów zapobiegania temu jest używanie kocyka bambusowego. Sprawia on, że dziecko nie poci się tak bardzo, ale sam kocyk również pochłania wodę, w ten sposób zapewniając dziecku pełen komfort nie tylko latem, ale również zimną.

Gdzie kupić kocyk bambusowy?

W sklepie colorstories.pl znajdziesz duży wybór kocyków bambusowych nie tylko w różnych barwach, ale także w wielu rozmiarach. Przeznaczone są ona dla niemowląt oraz dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat.. Znajdziesz warianty kolorystyczne dla dziewczynek, a także dla chłopców. Kocyki są łatwe w pielęgnacji, ale warto zakupić kilka sztuk, by mieć je na zmianę w przypadku, gdy nasze dziecko bardzo polubi materiał, a będzie on musiał trafić do prania.

Zalety kocyków bambusowych

Kocyki bambusowe posiadają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, że możemy je używać przez cały rok. Ich przepuszczalna powłoka sprawia, że nadają się one idealnie do okrywania dzieci w ciepłe dni, gdyż doskonale pochłaniają pot dziecka, co zapewni mu długie uczucie świeżości. Dostarczy także ciepło naszemu maluszkowi w chłodne wieczory. Możemy ich używać podczas spacerów, czy też wizyt u lekarza. Jego mięciutka i przyjemna w dotyku powłoczka zapewni Twojemu dziecku komfort podczas podróży, a bawełna bambusowa z której został wykonany kocyk ochroni dziecko przed bakteriami dzięki działaniu antybakteryjnemu tego materiału. Są one również przyjazne dla środowiska. To wielofunkcyjne wsparcie każdego rodzica.

*artykuł sponsorowany