Naklejki na szyby – doskonała forma ozdabiania okien

Naklejki na szyby – doskonała forma ozdabiania okien

Naklejki na okna to sposób na nowoczesny i niebanalny wystrój bez konieczności wiercenia czy wbijania w ścianę gwoździ. Stanowią ciekawą dekorację zarówno domowej, jak i firmowej przestrzeni. Dodatkowo zapewniają intymność i chronią przed wścibskimi obserwatorami.

Naklejki na szyby

Naklejki na okna – ciekawy sposób dekoracji

Istnieje wiele sposobów aranżacji wnętrz. Obok najbardziej popularnych dekoracji ściennych typu plakaty i obrazy, ciekawym pomysłem są naklejki na okna. Trend ten przywędrował do Polski z Niemiec. To niezwykle praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domowym pomieszczeniu oraz służbowym biurze. Za ich pomocą można nadać przestrzeni zupełnie nowego wyglądu. Wykonana z użyciem naklejek aranżacja okna ożywi i ubarwi wnętrze. Na uwagę zasługuje fakt, że naklejona na szybę naklejka stanowi także zabezpieczenie przed porysowaniem i zniszczeniem.

Naklejki na okna – bogaty wybór

Bardzo szeroka oferta naklejek na okna znajduje się na pixers.pl w kategorii „NAKLEJKI”. Za pomocą filtrów z łatwością wyszukuje się te idealnie pasujące do potrzeb danego zamawiającego. Wybierać można spośród wielu:

  • tematów, m.in.: sztuka i malarstwo, religia i duchowość, sport, natura i krajobrazy,
  • stylów, m.in.: futurystyczny, etno, nowoczesny, rustykalny, skandynawski, współczesny.

Możliwe jest również automatyczne wyszukanie naklejek do konkretnego pomieszczenia – salonu, sypialni, łazienki, pokoju dziecięcego czy nastolatka itd.

Bogactwo wzorów pozwala bez trudu dopasować wygląd naklejki do panującej we wnętrzu klienta estetyki. Jeżeli jednak nie jest się pewnym, które nadadzą się najlepiej, warto wybrać te uniwersalne. Interesującą aranżację w każdym pokoju pozwolą stworzyć naklejki na szyby z motywem kwiatów i innych roślin oraz nieskomplikowane wzory. Oferowane przez pixers.pl naklejki na okna wykonane są z trwałych i wytrzymałych na ścieranie tworzyw. Wykazują odporność na warunki atmosferyczne i łatwość w czyszczeniu. Po ewentualnym usunięciu, nie pozostawiają śladów kleju.

Naklejki na okna – alternatywa dla firanki

Klasyczna oprawa okna, czyli firanka, zasłona lub roleta, coraz częściej zastępowana jest przez naklejkę. Mając na uwadze fakt, że ona sama stanowi doskonały element ozdobny, należy ograniczyć ilość bibelotów na parapecie. Najlepiej łączyć wszystkie elementy aranżacji tematycznie. Taka dekoracja okna będzie wyglądała świeżo i przytulnie. Urzeknie swoją lekkością, delikatnością, smakiem i finezją. Z powodzeniem można zrezygnować wówczas z rolet i firan. Naklejki, nadając szybie efekt piaskowania szkła, ograniczają widoczność, a jednocześnie nie stanowią bariery dla naturalnego światła. Gwarancja intymności jest bardzo ważna, gdyż każdy z nas ceni sobie prywatność. Dzięki naklejkom na szybę poczujesz się komfortowo nawet w niedalekim sąsiedztwie czyjegoś okna. Rozwiązanie to jest świetną propozycją na szklane ściany oddzielające przestrzenie w biurze typu open space. Stosować je można także jako ozdobę luster, drzwi z szybą, szklanej ściany oddzielającej prysznic od pozostałej części pomieszczenia czy wykonanej ze szkła balustrady przy schodach.

Naklejki na okna – forma reklamy

Oprócz aspektu estetycznego naklejki na okna mogą pełnić też funkcję reklamy, która w obecnych czasach jest kluczowym elementem rozwoju firmy. Doskonale sprawdzą się na oknie samochodu czy sklepowej witryny. Umieszcza się na nich hasło reklamowe, logo czy informacje dotyczące firmy. To nietypowy i oryginalny sposób dotarcia do potencjalnych klientów oraz zainteresowania ich.

*artykuł zewnętrzny