Prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki.

Prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki.

Prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki – czy taki istnieje? Jasne, że tak. Ponadto powiem więcej! On spodoba się zarówno 1,5 rocznemu dziecku jak i 7 latkowi! Czy można zatem powiedzieć, że to prezent idealny?

Prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki

Dokładnie tak! To co widzicie powyżej to nasz zestaw drewnianych torów, pociągów i budynków. To według mnie prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki. To wręcz prezent idealny, bo przedział wiekowy dzieci, które chętnie bawią się drewnianymi torami i kolejkami jest dość spory. Oczywiście 1,5 roczniak sam nie zbuduje torów, ale jeśli pomogą mu rodzice pewnie chętnie będzie jeździł po nich pociągiem. Natomiast 6 latek ma już sporo pomysłów na zbudowanie własnego miasteczka z pociągami.

Zarówno Krzysiu jak i Natalka lubią się bawić tymi torami. Często nawet kłócą się o ulubione kolejki. Ale nasza kolekcja powiększa się co jakiś czas przy okazji np. urodzin czy świąt. Dlatego myślę, że to może być świetny pomysł na prezent dla dziecka pod choinkę. Przez rok pomagałam siostrze prowadzić salę zabaw dla dzieci, gdzie również zestaw drewnianych torów i dróg cieszył się ogromnym zainteresowaniem chłopców w różnym wieku, ale także dziewczynek.

Dzięki dostępności na rynku najróżniejszych zestawów i elementów możemy stworzyć fantastyczne miasteczka, które zajmą dziecko na długie godziny. Istotny jest również fakt, że tory różnych firm są ze sobą kompatybilne. Możemy, więc połączyć zestawy firm takich jak np. Bigjigs, Hape, Ecotoys czy Ikea. Parowozownia, dworzec kolejowy, most zwodzony, most wiszący czy myjnia do pociągów to tylko namiastka tego co możecie dokupić. Dla dziewczynek znajdą się także elementy i pociągi w różowej kolorystyce.

drewniane tory

drewniane kolejki

pociągi dla dzieci

prezent ideany dla chłopca

prezent uniwersalny i dla dziewczynki i dla chłopca

drewniane tory dla dziewczynki

tory kompatybilne z Ikea

kolejki i tory drewniane

zestaw drewniany kolejka

Moje dzieci uwielbiają zabawę torami, a nie będę ukrywać, że i ja sama chętnie z nimi je układam. Poza tym, że jest to prezent uniwersalny dla chłopca i dziewczynki to również daje możliwość rozbudowania o nowe elementy co ułatwia sprawę, jeśli chodzi o wymyślanie kolejnych prezentów dla dziecka.