BlogoDamy w Kórniku – czyli niezapomniane spotkanie

BlogoDamy w Kórniku – czyli niezapomniane spotkanie

 

BlogoDamy w Kórniku, to jedno z najlepszych spotkań blogerek w jakim miałam okazję uczestniczyć. Wyjątkowe i niezapomniane…

blogodamy w kórniku

BlogoDamy w Kórniku to spotkanie, które odbyło się 29 kwietnia, dzięki dwóm świetnym organizatorkom – Magdzie oraz Agnieszce. To jedno z najlepszych spotkań, na jakim do tej pory byłam. Może i nie było powalającej ilości wykładów i warsztatów. Za to było wszystko na spokojnie, bez napięcia, z wolnym czasem na plotki i pogaduszki, poznanie się bliżej. Właściwie dziewczyny zadbały o każdy szczegół i dopięły wszystko na ostatni guzik –  a jeśli nawet nie, to nikt się nie zorientował! Ogromne podziękowania dla Was!

W sobotę rano pojechałam do Kórnika, który jest mi znany, bo mieści się raptem 15 km od mojego miasta i bywam tam dość często. Jednak mimo to, nie miałam jeszcze okazji być w Restauracji Ventus, gdzie odbyła się impreza. Cały kompleks sportowy, w którym mieściła się restauracja zrobił na mnie spore wrażenie i zamierzamy się tam wybrać całą rodzinką na basen. Magda i Aga zadbały o atrakcje dla wszystkich! Nie tylko uczestniczki spotkania bawiły się dobrze, ale także ich rodziny. Opiekunowie wraz z dziećmi mieli darmowe wejścia na basen, a następnie dzieciaki mogły pobawić się i miło spędzić czas w mieszczącym się tam Klubie Malucha. Natomiast popołudniu całą ekipą mieli zapewnione zwiedzanie Zamku w Kórniku! To pierwsze spotkanie, na którym organizatorki oprócz zaspokojenia potrzeb blogerek postawiły sobie poprzeczkę wyżej i zorganizowały czas dla dzieci oraz opiekunów! Relację foto podczas spotkania zapewnili Kośmiccy Pstrykają.

restauracja ventus kórnik

ventus kórnik

My natomiast rozpoczęłyśmy od wykładu Adama Piocha. To znakomity mówca, którego można by słuchać godzinami. Przybliżył nam storytelling i sposoby na wykorzystanie tej sztuki w blogowaniu. Myślę, że każda z nas wyniosła z tego spotkania ciekawe wnioski, które wykorzysta w praktyce.

adam pioch storytelling

W międzyczasie dostępny był zimny bufet i każda mogła znaleźć coś pysznego dla siebie. Kanapki, kurczaczki, garmażerka, przekąski, desery, kawy, herbaty czy woda z cytryną lub pomarańczą. A później podano także bardzo smaczny dwudaniowy obiad i ciasta. Restauracja Ventus spisała się wyśmienicie.

restauracja ventus

ventus kórnik opinie

 

Ale nie myślcie, że na jedzeniu się skończyło 😉 Po obiedzie wyszliśmy na taras i każda z nas mogła samodzielnie wypleść sobie wianek. Te wspaniałe i kreatywne warsztaty były możliwe dzięki pracowni Gretaflowers. Pani Karolina cierpliwie tłumaczyła i pokazywała jak to wszystko wygląda i krok po kroku każda dała radę. Było przy tym sporo śmiechu, rozmów i zabawy, a na końcu mnóstwo satysfakcji. Wraz ze swoimi pięknymi wiankami przeniosłyśmy się później do Arboretum przy Zamku w Kórniku, gdzie czekała nas sesja fotograficzna z Agnieszką Marciniak. Mimo kiepskiej pogody atmosfera była świetna i humory nadal nam dopisywały.

gretaflowers

wicie wianków

plecienie wianków

warsztaty tworzenia wianków

wianek krok po kroku

sesja w wiankach

wianki sesja foto

fotografia aga marciniak

Po sesji wróciłyśmy do restauracji, gdzie zostałyśmy obdarowane paczkami od licznych sponsorów. Była tego oooogrooomna ilość, więc prezenty to temat na osobny wpis, który już wkrótce. Natomiast to jeszcze nie koniec spotkania i emocji. Był też tort od BezCukiernia, a także moment na podziękowanie cudownym organizatorkom. Mam nadzieję, że to nie ich ostatnie spotkanie, bo było fantastycznie!

prezenty spotkanie blogowe4 spotkanie blogerek upominki

spotkanie blogowe tort

blogodamy organizatorki

Ale te emocje i niezapomniane wrażenia podczas spotkania Blogodamy w Kórniku to także dzięki atmosferze jaką stworzyły dziewczyny. Dziękuję Wam wszystkim, było bardzo miło bawić się z taką ekipą:

Magda –  Zwykłej Matki Wzloty i Upadki
Aga – Instrukcję Poproszę

Agnieszka – Agumama 
Agnieszka – Rodzicielnik.pl
Agnieszka – Po pierwsze Matka po drugie też kobieta
Agnieszka – Mała rzecz a cieszy
Agnieszka – Pielęgnacyjna Rewolucja
Alina – alinadobrawa.pl
Angelika – Birginsen
Basia – Pierwsze kroki
Emilia – Mama i Syn Zgrany Team
Iza – Nie tylko różowo
Asia – Z filiżanką kawy
Karolina  – Nasze Bąbelkowo
Magda – TosiMama
Magda – Mamatorka
Magda – Mama Kreatywna
Weronika – Budująca Mama
Wioletta – Mama bloguje