Lisek Chytrusek – zręcznościowa gra dla dzieci

Lisek Chytrusek – zręcznościowa gra dla dzieci

Lisek Chytrusek to zręcznościowa gra dla dzieci, która zaskakuje i wciąga. Rywalizacja, ogromne emocje i na końcu… wyskakująca kura!

Lisek Chytrusek

Lisek Chytrusek to ciekawa gra dla dzieci w wieku 4+. W pudelku zajdziemy plastikowe elementy imitujące płot, dwie beczki z grzędą, lisa, dwie kury, osiem jajek oraz mechanizm na baterie z magnesem do przesuwania lisa.  Gra po złożeniu zajmuję trochę miejsca, ponieważ płotek jest dość długi. To świetna rozgrywka już dla dwóch osób, jeśli chcemy grać w więcej trzeba podzielić się na dwie drużyny.

Zasady są proste. Należy trafiać w tarczę pod płotem połówkami jajek. Te, które przelecą na drugą stronę do sąsiada należą do niego i może on z nich korzystać rzucając w tarczę. Kiedy jeden z zawodników trafi w cel lis przesuwa się odpowiednio w prawą lub lewą stronę zbliżając się do kury przeciwnika. Gdy dotrze do kurnika kura wyskakuje w powietrzu, a przeciwnik traci punkt. Na beczkach znajduje się obrotowa tarcza z jajeczkami, na których znajdują się cyfry od 0 do 5. Rozgrywka dla dzieci jest bardzo emocjonująca i sprawia mnóstwo frajdy. Jedyny minus to…baterie. Tak, żeby mechanizm działał konieczne są baterie! Niby nic takiego, ale kupując ją np. w prezencie nie zapomnijmy o zakupie odpowiednich baterii, bo nie każdy ma w domu zapas, a dziecko jak to dziecko, chce od razu wszystko wypróbować.

Producent: Granna

Nazwa: Lisek Chytrusek

Cena: 119,99 zł

ceneo.pl: ok. 80 zł – KLIK

Wiek graczy: 4+

Liczba graczy: 2-4

Czas gry: ok. 10 minut

gra lisek chytrusek

gra zręcznościowa lisek chytrusek

granna lisek chytrusek

kura gra planszowa

zabawa jajkami