Podziękowanie dla rodziców – wyjątkowa pamiątka nie tylko na ślub!

Podziękowanie dla rodziców – wyjątkowa pamiątka nie tylko na ślub!

Podziękowanie dla rodziców to z pewnością wyjątkowy prezent i pamiątka dla najbliższych nam osób.

Podziękowanie dla rodziców najczęściej przekazywane jest podczas ślubu. Ten moment zawsze budzi wiele emocji, nie zależnie od tego czy dziękujemy rodzicom w zaciszu domowym czy na sali, gdzie urządzamy przyjęcie. Są łzy, jest wzruszenie. To wyjątkowa chwila, bo zakładamy swoja nową rodzinę i w pewnym sensie odcinamy się od rodziców. Jednak nie tylko w tym dniu warto o nich pamiętać. Świetną okazją do podziękowania rodzicom to także zbliżający się Dzień Matki i Dzień Ojca czy 18-ste urodziny. Sama będąc matką, wiem jak wiele poświęcam dla dzieci. Nie robię tego oczekując czegoś w zamian. To naturalne, że chcemy dać dzieciom to co najlepsze i zapewne nasi rodzice też się starali nam to zapewnić. Miło jednak, jeśli po latach zostanie to docenione.

Takie podziękowanie dla rodziców możemy wykonać samodzielnie zamiast zdawać się na gotowce. Z pewnością będzie to oryginalne i wyjątkowe, bo w pełni personalizowane. Poniżej instrukcja jak krok po kroku wykonać piękne podziękowanie oraz specjalny rabat dla Was!

Potrzebne będą:

  • komputer z dostępem do internetu
  • zdjęcia, które chcemy wykorzystać – najlepiej uszykowane w specjalnie do tego utworzonym folderze
  • czas! ok. 0,5 – 1,5 godz. w zależności jak szybko śmiga nam net i jak ambitnie podejdziemy do tematu

Przygotowanie:

1. Wchodzimy na stronę PRINTU otrzymacie tam specjalny rabat dla moich czytelników i będziecie mogli zamówić fotoksiążkę aż 44% taniej!

2. Wybieramy opcję FOTOKSIĄŻKA i interesujący nas wymiar. Do wyboru mamy dwie wielkości książek poziomych i dwie kwadratowych. Ceny zaczynają się już od 37 zł.

3. Wybieramy szablon z kategorii PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW. Każdy z szablonów można wcześniej podejrzeć i zobaczyć kilka przykładowych stron.

podziękowanie dla rodziców zrób to sam

4. Kiedy jesteśmy zdecydowani na konkretny szablon, mamy pewność co do wymiarów, zaznaczamy jeszcze jaki typ okładki chcemy oraz rodzaj papieru. Potwierdzamy klikając ZRÓB KSIĄŻKĘ.

podziękowanie dla rodziców

5. Otworzy się program online oraz kilka wskazówek. Program sam w sobie jest intuicyjny. Pracuje się na nim lekko, a książkę można w każdej chwili zapisać. Mając styczność z innymi firmami i programami – wielokrotnie takimi, które trzeba pobrać na dysk i zainstalować – muszę przyznać, że Printu mimo, iż pracuje się w sieci jak do tej pory nie przysporzył mi żadnych problemów, a korzystałam już wielokrotnie.

6. Powyżej, w dolnym lewym rogu na screenie widać opcję DODAJ ZDJĘCIA. Wybieramy folder i fotogramie, które chcemy umieścić w książce. Możemy je rozmieścić losowo, wybierając opcję AUTOMAT (poniżej zaznaczone), lub dodawać je ręcznie.

7. Mamy możliwość przejść w tryb zaawansowany wybierając opcję EKSPERT. Wówczas oprócz zmiany tekstów, które są możliwe w podstawowym trybie, mamy także opcje wyboru dodatków, grafik, zmiany układu czy wielkości fotografii na każdej stronie oraz tła. Dzięki temu każdy szablon możemy dowolnie skonfigurować. W moim przypadku już widać zmianę, gdyż prezentowany szablon z założenia jest podziękowaniem ślubnym, ja natomiast zmieniłam imiona na moje i siostry przygotowując projekt jako pomysł na podziękowanie dla rodziców np. z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

8. Projekt gotowy? Możecie go podejrzeć, a następnie wybrać opcję ZAMÓW. Jeśli coś będzie nie tak i jakość książki może nie być zadowalająca ze względu na zbyt małą rozdzielczość zdjęć program w trakcie pracy zaznaczy Wam tą fotografię i poinformuje o problemie. Natomiast osobiście przekonałam się o profesjonalnym podejściu firmy, która już po zamówieniu książki wysłała e-mail z pytaniem czy chcę wnieść poprawki, gdyż kilka zdjęć znajduje się na łączeniu stron. Muszę przyznać, że to miłe zaskoczenie taka dbałość o klienta i jego satysfakcję.

 

Taka podziękowanie dla rodziców to piękna i trwała pamiątka, do której można wrócić i z łezką w oku powspominać.