Kolorowanki idealne dla najmłodszych

Kolorowanki idealne dla najmłodszych

Kolorowanki idealne dla najmłodszych to te z grubymi konturami i prostymi obrazkami bez wielu szczegółów.

kolorowanki idealne dla najmłodszych

Kolorowanki idealne dla najmłodszych to właśnie te, które dziś prezentuje. Dwie propozycje z serii Akademia Mądrego Dziecka już od kilku dni są u nas kolorowane. To dość dziwny przypadek, bo Krzysiu raczej sceptycznie podchodził do różnych kolorowanek. Zazwyczaj był szał, zwłaszcza kiedy w książkach czy kolorowankach widział jakieś pojazdy. Jednak ten zachwyt szybko mijał, kiedy widział ile to zajmuje czasu, że trzeba trochę posiedzieć i starać się być dokładnym. Dla Niego kolorowanie to była nuda. Być może teraz ma taki etap, bo zaczął więcej czasu spędzać przy kolorowankach czy książeczkach z zagadkami i zadaniami. Różne szlaczki, literki wzbudziły Jego zainteresowanie. A nowe kolorowanki sprawiły, że chętniej zaczął sięgać po kredki.

Bardzo proste obrazki z grubymi konturami sprawiają, że dziecku łatwiej nie wyjechać za linie. Nie ma zbyt wielu szczegółów, więc obrazki dość szybko się koloruje. W związku z tym Krzysiu nie denerwuje się, że mu coś nie wychodzi, bo mało kiedy zdarzy mu się wyjechać za kontur. Dodatkowo nie nudzi się kolorując długo jeden, ten sam obrazek. Kolejna atrakcja to naklejki! W obu książkach jest ich tyle samo co obrazków – aż 64 sztuki. Krzyś próbuje także pisać bo jasnoszarych literkach obrysowując ich kształt. Dzięki temu ćwiczy i zapamiętuje jak pisać poszczególne litery.

Kolorowanki Pojazdy oraz Podwodne tajemnice to tylko dwie z wielu książeczek z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Egmont. Obie są w bardzo przystępnych cenach ok. 10 zł. To kolorowanki idealne dla najmłodszych i szczerze polecamy!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]