Kreatywna Mama – Mam Blogerek Fanaberie

Kreatywna Mama – Mam Blogerek Fanaberie

Kreatywna Mama – pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie Mam Blogerek Fanaberie, które organizowały Kasia i Karolina.

 

kreatywna mama

Kiedy tylko zobaczyłam, że ruszają zapisy na spotkanie Kreatywna Mama od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Im bliżej spotkania tym bardziej nie mogłam się doczekać. Okazało się, że tematyką było tworzenie biżuterii, a kiedyś próbowałam swoich sił w tym temacie. Oczywiście sama myśl o kolejnej okazji do ploteczek ze znanymi mi już dziewczynami, a także możliwość poznania nowych również mnie cieszyła. Spotkanie odbywało się w Pile i zaplanowaliśmy wspólny rodzinny wyjazd. Niestety życie zweryfikowało moje plany.

Krzyś nam się rozchorował. Tak, to wtedy wylądował w szpitalu z podejrzeniem mononukleozy. Wyjazd musiałam w ostatniej chwili odwołać. Jednak z relacji koleżanek wiem, że było bardzo ciekawie. Warsztaty tworzenia biżuterii pochłonęły wszystkie uczestniczki. upominki, które również otrzymałam są śliczne, a także praktyczne. Wiedząc jak wspaniale było, nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejne spotkanie, które mam nadzieję odbędzie się już wkrótce i liczyć, że uda mi się na nie dostać.

Organizatorem spotkania były Kasia (Mama Balbinka) i Karolina (Matki Polki Fanaberie)
Uczestniczki:
Mama-sama.pl
Polishgirlolga.pl
Blondpanidomu.wordpress.com
Oczamimamy.pl
Meldujegotowosc.pl
Chichotka.pl
Razdwa6.blogspot.com

Sponsorzy:
Antaya
HanDKate
Korallo
Wydawnictwo RM