Jak ożywić wnętrze? – prosty sposób na zmiany

Jak ożywić wnętrze? – prosty sposób na zmiany

Jak ożywić wnętrze? Prosty sposób na zmiany w mieszkaniu. Salon, pokój dziecięcy, kuchnia czy inne pomieszczenie.

Jak ożywić wnętrze

Jak ożywić wnętrze? Gustowne i dobrze dobrane dodatki, zmiana koloru ścian, mebli lub naklejki – to tylko kilka przykładów i możliwości. Malowanie pokoju czy zakup nowych mebli jest dość kosztownym rozwiązaniem. Dziś propozycje tańszych rozwiązań i pomysłów na ożywienie wnętrz. Naklejki – to świetna alternatywa. Przy niewielkim budżecie pozwolą nam one na zmiany i upiększenie pomieszczeń. Kuchnia, salon, pokój dziecka, sypialnia lub nawet łazienka może być bardzo efektowna dzięki takiemu rozwiązaniu. Na rynku jest przeogromny wybór naklejek przeznaczonych na różne powierzchnie i do różnych pomieszczeń. Mogą okazać się przydatne na przykład do ukrycia zabrudzeń czy defektów, które z czasem powstają na ścianach lub meblach. Poniżej znajdziecie kilka przykładów wykorzystania ich w różnych wnętrzach. Zdjęcia pochodzą ze strony PIXERS, gdzie znajduję się ogromny wybór naklejek w różnych wielkościach i cenach.

1. Salon

Modne białe i jasne wnętrza można ożywić naklejkami zarówno kolorowymi jak i czarno-białymi. Efekty są świetne.

salon

salon-2

salon3

2. Sypialnia

Proste, delikatne i romantyczne, a może wyraziste lub abstrakcyjne – jakie wzory Wam podobają się najbardziej, jeśli chodzi o sypialnie?

sypialnia

sypialnia-2

3. Pokój dziecka

To chyba największe pole do popisu. Uwielbiam te dziecięce wzory i motywy, dlatego w tym przypadku ciężko byłoby mi się zdecydować jakie naklejki wybrać, bo podobają mi się niemalże każde!

pokoj-dziecka

pokoj-dziecka1

pokoj-dziecka2

pokoj-dziecka3

4. Kuchnia

Zaskakujące rozwiązania i przykuwające uwagę naklejki do kuchni lub jadalni to kolejna propozycja na to jak ożywić wnętrze. Świetnie wyglądają naklejki na lodówkę, prawda?

kuchnia-z-naklejkami

kuchnia

naklejki-do-kuchni

naklejki-na-lodowke

5. Łazienka

Naklejki łazienkowe na ściany, wanny czy kabiny prysznicowe to oryginalne sposoby na upiększenie tego pomieszczenia.

lazienka

6. Meble i inne powierzchnie.

Dekoracyjne naklejki możemy wykorzystać także na oklejenie mebli, drzwi czy innych powierzchni w domu.

 naklejki-na-meble1

naklejki-na-stoly

naklejki-na-szafy

To tylko kilka przykładów na to jak ożywić wnętrza za pomocą naklejek. Na stronie pixers.pl znajdziecie o wiele więcej inspiracji na tego typu dekoracje ścienne i nie tylko.

Jedna myśl o „Jak ożywić wnętrze? – prosty sposób na zmiany

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.