Akwarium z rybkami – oryginalne pomysły

Akwarium z rybkami – oryginalne pomysły

Akwarium z rybkami może być wspaniałym, efektownym elementem w aranżacji wnętrz. Bywają także bardzo oryginalne pomysły na umieszczenie akwarium…

akwarium z rybkamiźródło: homesquare.pl

Akwarium z rybkami wbudowane w ścianie robi wrażenie, ale nikogo już nie dziwi. To świetny pomysł na dekorację pomieszczenia. Takie aranżacje stały się bardzo popularne i pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i klasycznych stylów.

czterykaty.plźródło: czterykaty.pl
homesquare.plźródło: homesquare.pl

Powyższe aranżacje z wykorzystaniem akwarium są całkiem normalne, ale już te poniżej całkiem mnie zaskoczyły. To bardzo oryginalne pomysły na umieszczenie akwarium z rybkami w najróżniejszych pomieszczeniach i miejscach. Część z nich, a może nawet wszystkie robią na mnie wrażenie, jednak nie zawsze pozytywne.

Akwarium z rybkami jako stolik do kawy lub umieszczone w stole wygląda bardzo ciekawie. Zapewne jest dobrze przygotowane do pełnienia swojej funkcji i mało prawdopodobne by spełniły się moje obawy co do pęknięcia przy zbyt dużym obciążeniu lub w kontakcie z gorącymi kubkami. Mimo wszystko rybki chyba będą nieco spłoszone ciągłym odkładaniem czegoś na taki stolik i hałasem.

do-salonu.plźródło: do-salonu.pl
akwarium z rybkamiźródło: akwarystyczne.info

 

Skoro można umieścić akwarium z rybkami w stoliku to można także pod blatem w kuchni! Tylko czy mając w takie efektowne cudo można się skupić na gotowaniu? Ja chyba odbiegałabym wzrokiem od garnków spoglądając na akwarium i pływające w nim rybki.

akwarium z rybkamiźródło: superwnetrza.pl

 

cleo-inspire.comźródło: cleo-inspire.com

Ku mojemu zdziwieniu okazuje się, że ludzie mają pomysły by umieścić akwarium z rybkami w łazience np. w umywalce lub przy spłuczce! Szokujące? Dla mnie trochę tak, ale jak widać są chętni i na takie rozwiązania.

akwarium z rybkamiźródło: do-salonu.pl
 domosfera.plźródło: domosfera.pl

Jeśli nawet w łazience można sobie urządzić akwarium z rybkami, to sypialnia nie powinna nikogo dziwić. Jednak można znaleźć tak oryginalne pomysły na aranżacje z akwarium w sypialni jak ta poniżej. Ta propozycja napawa mnie wizją, że akwarium kiedyś pęka… takiej pobudki bym nie chciała. Choć rozwiązanie może i jest praktyczne dla tych, którzy mają problemy z bezsennością. Zamiast liczyć przed snem owieczki można policzyć rybki 😉

e-mieszkanie.plźródło: e-mieszkanie.pl

Część z powyższych propozycji zapewne jest nieco szalona, ale np. akwarium pod blatem kuchennym bardzo mi się spodobało. Jeśli i Wy oglądając te aranżacje wnętrz nabraliście ochoty na założenie w domu akwarium z rybkami zajrzyjcie na stronę http://www.plantica.pl/. Firma oprócz sklepu akwarystycznego zajmuję się także projektowaniem i aranżacją zbiorników dekoracyjnych i wystawowych.