Co? Jak? Narysować czyli rysowanie krok po kroku

Co? Jak? Narysować czyli rysowanie krok po kroku

Co? Jak? Narysować czyli rysowanie krok po kroku to pięknie wydana książka wydawnictwa Egmont.

DSC_1163

Nie mam talentu do rysowania, nigdy nie miałam. Nawet rysowanie dla mojego Synka autek czy innych pojazdów, które sobie wymyśla wychodzi mi bardzo kiepsko. Na szczęście dziecku podobają się te moje dziwolągi.

Książka Co? Jak? Narysować pokazuje jak krok po kroku rysować poszczególne zwierzęta, postacie, rośliny czy pojazdy. W bardzo przejrzysty i przystępny sposób można się tego nauczyć. Choć od razu może nie być idealnie, zaczynając od tych najprostszych i ćwicząc zaczną wychodzić nam całkiem ładne rysunki.

Nie jest to książka dla najmłodszych dzieci, chyba że macie takie szczególnie uzdolnione, raczej stawiałabym na młodzież i dorosłych. Książka zachwyciła mnie od pierwszej chwili swoją oprawą. Jest pięknie wydana. Na końcu książki znajdziemy kilka stron szkicownika.

Wydawnictwo o książce:

Naucz się rysować z mistrzem, który inspirował Walta Disneya! Po raz pierwszy w Polsce! To właśnie Edwin George Lutz – autor książki Co? Jak? Narysować, opublikowanej po raz pierwszy w 1913 r. – zainspirował Walta Disneya, by złapał za ołówek, a w konsekwencji został niekwestionowanym mistrzem animacji. Wypracowana przez Lutza metoda tworzenia krok po kroku złożonych ilustracji, jest zaskakująco prosta. Rysunki są rozbite na mniej skomplikowane kształty i linie, z których następnie, podążając za instrukcjami Lutza, możesz stworzyć piękne ilustracje. Czytelne schematy pomogą początkującym artystom w każdym wieku rozwinąć ich umiejętności i świetnie się przy tym bawić! Rysowanie, tak jak kolorowanie, jest też doskonałym ćwiczeniem koncentracji i sposobem na relaks. Co? Jak? Narysować to piękna i pomysłowa książka, która od 1913 roku nie straciła nic ze swej aktualności!

Tytuł: Co? Jak? Narysować

Autor: E. G. Lutz

Wydawnictwo: Egmont Polska

Cena (z okładki): 39,99 zł

Cena na ceneo.pl ok. 29 zł KLIK

Liczba stron: 192

Oprawa: twarda

PicMonkey Collage

 

rysowanie

co jak narysować

rysowanie krok po kroku

rysowanie dla początkujących