Lotto dom – gra dla najmłodszych

Lotto dom to gra od firmy Granna przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lata.

1

4 plansze, każda z innym pomieszczeniem w domu i 24 małe obrazki z różnymi przedmiotami. Banalnie proste zasady przystosowane już dla najmłodszych dzieci. Krzysiu jest już bardzo spostrzegawczy i dość szybko odnajduję wskazane przedmioty. Już wie, że np. klocki znajdują się w pokoju dziecięcym, a suszarka w łazience, więc jest mu łatwiej dopasować obrazki do poszczególnych pomieszczeń i następnie odszukać je na planszach. Dodatkowo gra to wspaniała okazja do porozmawiania o tym co dziecko widzi na planszach, nauki nazywania poszczególnych przedmiotów, jeśli jeszcze ich nie zna. Grać można w 4 osoby, wtedy każda z nich otrzymuję jedną planszę z danym pomieszczeniem.

Lotto to łatwa i kolorowa gra, która spodobała się Krzysiowi. Nie wymaga od Niego zapamiętania skomplikowanych zasad, które Krzysiu zazwyczaj lubi łamać w typowych planszówkach 😉 Plansze i obrazki są wykonane z grubej tektury.

Producent: Granna

Nazwa: Lotto DOM

Cena: 29,99 zł

Wiek graczy: 2-4 lata

Liczba graczy: 1-4

2

3

By | 2020-10-06T01:25:32+02:00 17 listopada, 2015|DZIECKO, GRY, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE|1 Comment

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.