Czy warto kupić oczyszczacz powietrza?

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza?

Każdy z nas rodziców chce zadbać o swoje dzieci najlepiej jak potrafi. Inwestujemy w ich edukację, dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie. Jakość powietrza które nas otacza pozostawia wiele do życzenia. Smog, spaliny, alergeny i bakterie, które wdychamy źle wpływają na nas i nasze dzieci. Najlepiej wiedzą o tym mamy alergików i astmatyków. Warto, więc pomyśleć o zakupie oczyszczacza powietrza.

oczyszczacz powietrza

Dobry oczyszczacz powietrza zdecydowanie poprawi komfort naszego życia. Jakość powietrza przekłada się na nasze samopoczucie, sen, a także choroby. Oczyszczacze usuwają z otoczenia włosy, sierść, kurz, cząsteczki dymu, pyłki oraz zapachy. Jestem mamą trójki dzieci. Córka ma alergię na roztocza kurzu. Niestety nawet sprzątając codziennie nie jesteśmy w stanie usunąć kurzu z wszystkich miejsc. Oczyszczacz wyłapie nawet najmniejsze cząsteczki z powietrza. Dzięki temu reakcje alergiczne u Natalki nie objawiają się tak intensywnie. Zaobserwowałam także zdecydowanie mniej „fruwającej’ po mieszkaniu sierści psa czy królika. Jakość naszego snu także się poprawiła odkąd używamy codziennie oczyszczacza. A jego działanie jest tak ciche, że nawet w nocy nam nie przeszkadza. Zalety oczyszczacza z pewnością docenią nie tylko alergicy, ale także astmatycy.

czy warto kupić oczyszczacz powietrza

jaki oczyszczacz powietrza najlepszy

Wybierając swój oczyszczacz warto zwrócić uwagę na to jakie filtry posiada. To od nich zależy co będzie w stanie usunąć z otoczenia. Oczyszczacz Levoit Core 300S Smart Hepa 13, który mamy posiada trzystopniowy system filtracji: nylonowy filtr wstępny, filtr HEPA H13 oraz filtr węglowy. Można do niego dokupić cztery rodzaje filtrów: standardowy, antyalergiczny, antybakteryjny i antytoksyczny. Kolejną ważną sprawą jest obszar działania. Nasz model sprawdza się w pomieszczeniach do 50m2, ale są też modele nadające się do mniejszych powierzchni oraz takie do większych.

jaki oczyszczacz powietrza wybrać

oczyszczacz powietrza z aplikacją

oczyszczacz powietrza sterowany aplikacją

Oczyszczacze powietrza to żadna nowość, ale na rynku pojawia się coraz więcej modeli, które mają dodatkowe funkcje takie jak np. sterowanie przez aplikacje. Wiele osób zwraca także uwagę na wygląd urządzenia – jego wielkość czy design pasujący do wnętrza. Levoit Core 300S Smart posiada możliwość sterowania przez aplikację oraz sterowania za pomocą głosu (Google Assistant, Alexa). Jego nowoczesny design a także niewielki rozmiar sprawia, że prezentuje się dobrze w różnych wnętrzach.

Zdecydowanie polecamy zakup oczyszczacza powietrza, a przy wyborze warto zasięgnąć profesjonalnej porady na stronie levoit.pl gdzie w szybki i prosty sposób możemy zadać pytanie na czacie lub jeśli macie pytania to można też skontaktować się z firmą poprzez ich social media.


*artykuł sponsorowany