Praktyczny prezent na Mikołajki dla dziecka.

Praktyczny prezent na Mikołajki dla dziecka.

6 grudnia tuż tuż. W tym roku postanowiłam podarować dzieciom praktyczny prezent na Mikołajki. Zamiast zabawek czy słodyczy dostaną coś, co można również wykorzystać do codziennego użytku. Mam dzięki temu gwarancję, że prezent za kilka miesięcy nie wyląduje w kącie zapomniany.

praktyczny prezent na Mikołajki dla dziecka

Co roku powtarzam, że nie będę już kupowała żadnych zabawek na Mikołajki. Niestety do tej pory zawsze wyłamywałam się ze swojego postanowienia. Ale nie tym razem. Co prawda nie kupiłam tylko słodyczy, bo tych dzieci i tak dostaną zapewne sporo – zarówno w szkole czy przedszkolu jak i od najbliższej rodziny. W tym roku postawiłam na praktyczny prezent na Mikołajki. Zarówno dla moich dzieci jak i dla mojej chrześniaczki wybrałam upominki, które dzieci będą mogły wykorzystywać na co dzień. Sprawią radość, a także będą wyjątkową spersonalizowaną pamiątką.

Personalizowane ręczniki

Personalizowane ręczniki kąpielowe z imionami dzieci oraz prostą grafiką myszki Minnie i myszki Miki to prezenty dla Natalki i Krzysia. Ręczniki są dość grube, miłe i przyjemne w dotyku. Jakość bardzo dobra. Wiem, że ten prezent ucieszy moje dzieci, a także będzie wykorzystywany na co dzień. Dodatkowo to bardzo fajne rozwiązanie również dla starszych dzieci. Może nie koniecznie z motywem myszki Miki, ale personalizowane ręczniki świetnie sprawdzą się podczas kilkudniowych wycieczek szkolnych dzieci. Może to być również dobry pomysł na prezent na wesele.

personalizowane ręczniki
personalizowany ręcznik dla dziecka
praktyczny prezent mikołajkowy

Personalizowany album na zdjęcia

Dla mojej 3 miesięcznej chrześniaczki wybrałam album na zdjęcia. Siostrzenica jest jeszcze na tyle mała, że póki co muszę stawać na głowie, aby sprostać jej marzeniom. To mnie czeka pewnie w wieku komunijnym 😉 Na tą chwilę uznałam, że najlepszym prezentem będzie album na zdjęcia z tych pierwszych kilku miesięcy życia. To wspaniała personalizowana pamiątka. Albumy są dostępne w dwóch wariantach – z kieszonkami do wsuwania zdjęć lub z kartami do wklejania zdjęć. Wybrałam drugą opcję z przepięknym motywem sarenki. Znajdzie się też mnóstwo innych wzorów na różne okazje i zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

praktyczny prezent na Mikołajki
personalizowany album

Personalizowany worek

Mam nadzieję, że kiedyś ten woreczek będzie towarzyszył Amelce w przedszkolu. Póki co przyda się siostrze do spakowania rzeczy córki na dłuższe spacery czy spotkania rodzinne. Doskonale pamiętam ile trzeba zabierać rzeczy mając niemowlaka. Pampersy, chusteczki nawilżane, ciuszki na zmianę, podkłady do przewijania… czasem nie wszystko uda się zmieścić do torby do wózka.

personalizowany worek
prezent mikołajkowy

Jeśli nadal zastanawiacie się jaki praktyczny prezent na Mikołajki wybrać dla dzieci, ale także dla innych członków rodziny to koniecznie zapoznajcie się z ofertą My Gift DNA. Znajdziecie tam mnóstwo personalizowanych prezentów na różne okazje. Do zamówienia gratis dodana jest kartka okolicznościowa oraz naklejki, które można wykorzystać przy pakowaniu prezentu np. urodzinowego czy z okazji ślubu.

my gift dna prezenty
prezenty personalizowane