Po co korzystać z wypożyczalni ubranek do chrztu?

Po co korzystać z wypożyczalni ubranek do chrztu?

Chrzest św. to pierwsza wielka uroczystość w życiu dziecka, a dla rodziców kolejne po przywitaniu na świecie malca, ogromne i pełne emocji przeżycie. Każda rodzina pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i aby wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik. Podczas uroczystości cała uwaga skupia się na maluchu. Wszystkie dzieci są piękne, ale odpowiedni strój z pewnością podkreśla powagę i wyjątkowość sytuacji.

wypożyczalnia ubranek

Pierwszy oficjalny strój malucha

Wybór ubranka na chrzest to zawsze dla rodziców wielkie przeżycie. Aby jednak ułatwić podjęcie decyzji i jednocześnie ograniczyć koszty związane z organizacją przyjęcia z okazji chrztu, warto rozważyć skorzystanie z usług wypożyczalni ubranek, np tej z Warszawy – https://wypozyczalniaubranek.pl/. Oprócz oszczędności takie rozwiązanie posiada cały szereg zalet.

Po pierwsze – mnóstwo możliwości

Wypożyczalnia ubranek do chrztu dysponuje naprawdę pokaźną ilością propozycji strojów, które zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta młodych klientów, a przede wszystkim ich wymagających rodziców. Przy kompletowaniu zasobów brane są pod uwagę wszelkie możliwe okoliczności, dlatego rodzice znajdą tu nie tylko gotowe zestawy dla dziewczynek i chłopców, ale też propozycje na każdą pogodę, czy porę roku.

Bogaty wybór daje mnóstwo możliwości. Ubranka są piękne, modne i bardzo stylowe, dlatego z pewnością każdy rodzic znajdzie tu coś, co będzie odpowiadało jego wizji i wpasuje się w charakter całej uroczystości kościelnej oraz przyjęcia. Oferowana komplety są gustowne, a zarazem urocze, będą idealnym dopełnieniem tego wyjątkowego i pełnego wzruszeń dnia.

Po drugie – sprawność i przejrzystość

Bogata oferta wypożyczalni jest przejrzyście i jasno zaprezentowana, dzięki czemu rodzice w szybki i sprawny sposób mogą się z nią zapoznać. Po dokonaniu wyboru modelu oraz rozmiaru cała procedura przebiega w mgnieniu oka, ponieważ wszystkie formalności załatwiane są online.

Wystarczy skontaktować się z obsługą wypożyczalni telefonicznie lub mailowo, zarezerwować wybrane ubranko, wpłacić wartość wynajmu danego modelu oraz przypisaną do niego zwrotną kaucję na podane konto bankowe. Następnie pozostaje jedynie czekać na kuriera, który dostarczy przesyłkę prosto pod nasze drzwi.

Po trzecie – oszczędność czasu i przestrzeni

Sprawnie przebiegający proces wypożyczania ubranek na chrzest to jedno, ale warto też zwrócić uwagę na jeszcze inne ekonomiczne walory tego rozwiązania. Po zakończonej uroczystości ubranko wraca do wypożyczalni, a rodzice odzyskują kwotę wpłaconej wcześniej kaucji, zaraz po otrzymaniu przez firmę zwrotnej przesyłki. Zatem kwestia przechowywania rozwiązuje się sama. A strojne, oficjalne ubranko z pewnością nie będzie już maluchowi potrzebne.

Pamiątką po chrzcie św. będzie dla dziecka otrzymana podczas mszy św. biała szatka, nie ma zatem potrzeby przechowywania założonego w tym dniu wdzianka. Najczęściej chrzcielne ubranko jedynie zalega na dnie dziecięcej garderoby. Raczej nie zostanie już więcej użyte, ponieważ dziecko szybko z niego wyrasta. Kolejna oficjalna uroczystość będzie się zatem wiązała z koniecznością zakupu nowego zestawu.

Po czwarte – ekonomia

Wypożyczenie ubranka na chrzest to chyba najbardziej ekonomiczne ze wszystkich możliwych rozwiązań. Zakup nowego stylowego kompletu to zazwyczaj dość spory wydatek. A koszty organizacji chrztu św. są i tak bardzo pokaźne. Wynajem ubranek to dla rodziców okazja do zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy. Tym bardziej że w takich okolicznościach zdecydowanie lepiej zainwestować np. w dobrego fotografa, który utrwali te uroczyste, rodzinne chwile na pamiątkowych zdjęciach.

Oczywiście można odsprzedać używane ubranko, ale zazwyczaj otrzymana kwota nie jest zbyt satysfakcjonująca. Tymczasem wypożyczalnia oferuje świetną jakość za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż miałoby to miejsce w przypadku zakupu zupełnie nowego kompletu. Wynajem jest zatem najbardziej opłacalną opcją. Malec prezentuje się bardzo stylowo i elegancko podczas swojego święta, a rodzice nie muszą przeznaczać pieniędzy na zupełnie zbędne wydatki.

Źródło: https://pracabezszefa.pl/dlaczego-warto-skorzystac-wypozyczalni-ubranek-chrztu