Filmy edukacyjno-naukowe dla dzieci – ABB JUNIOR CHANNEL

Filmy edukacyjno-naukowe dla dzieci – ABB JUNIOR CHANNEL

Filmy edukacyjno-naukowe dla dzieci to świetna rozrywka, która dostarczy im sporej dawki wiedzy.

ABB Junior Channel

Rusza ABB Junior Channel – filmy edukacyjno-naukowe dla dzieci. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać do takiej rozrywki. Program spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym, więc warto oglądać go rodzinnie. To wiedza przekazana w przystępny sposób, wszystko wyjaśnione i udowodnione dzięki eksperymentom – czego chcieć więcej?

ABB uruchamia pilotażową serię programów edukacyjno-naukowych dla dzieci i młodzieży – ABB Junior Channel. Dzięki nim najmłodsi mają okazję w przystępny i ciekawy sposób zgłębić wiedzę o nowoczesnych technologiach. Projekt ma na celu popularyzowanie nauki wśród młodzieży wczesnoszkolnej.

Trzy pilotażowe odcinki obejrzeć można na kanale ABB Polska na Youtube. Poruszane w nim jest działanie i zastosowanie laserów, robotów oraz energii słonecznej. Podczas programu prowadzący wraz z grupa dzieci przeprowadza doświadczenia, dzięki którym łatwiej zrozumieć i przyswoić wiedze.

Nasze dzieci coraz częściej i już od najmłodszych lat sięgają do nowych technologii i korzystają z nich. Smartfony, tablety czy laptopy są już właściwie na porządku dziennym u wielu dzieciaków w wieku szkolnym. Warto, więc podsuwać im wartościowe programy zamiast gier czy innych filmików. Warto wzbudzać ciekawość i zachęcać do  zdobywania odpowiedzi na pytania czy zagadki.

filmy edukacyjno-naukowe

program edukacyjny dla dzieci

eksperymenty dla dzieci

doświadczenia dla dzieci