Trolle – książki dla dzieci |EGMONT|

Trolle – książki dla dzieci |EGMONT|

Trolle – kto o nich nie słyszał ten na pewno jeszcze usłyszy, a to za sprawą bajki, która już na początku listopada wejdzie do kin.

dsc_1030

Trolle to bajka, która 4 listopada będzie miała swoją premierę w kinach w Polsce. Odkąd Krzyś pierwszy raz będąc w kinie na Epoce Lodowcowej zobaczył zwiastun Trolli oglądalśmy go już ze sto razy. Tak się spodobał Synkowi, że po kilka razy dziennie prosił by mu włączyć. Śmiał się oglądając go i znał już niemalże na pamięć przedstawione sceny. Muszę przyznać, że i ja się uśmiałam kilkakrotnie. Kiedy zobaczyłam nowości wydawnictwa Egmont wiedziałam, że wystarczą znani Krzysiowi bohaterowie i już mu się te książki spodobają. „Ooo!! Trolleeee! Super!” – tak brzmiała reakcja Krzysia, więc zabraliśmy się do czytania pierwszej pozycji czyli ilustrowanej opowieści o trollach.

dsc_1034

W książce znajdziemy miejsce na podpisanie jej, co zawsze sprawia dzieciom radość. To historia o Trollach i Bergenach, której głównymi bohaterami są Poppy i Mruk. Te dwa małe trolle ratują swoich bliskich uwięzionych przez kucharkę króla bergenów. Dzięki bardzo pozytywnej energii i wesołości Poppy wiecznie narzekający Mruk zmienia się. Ta nieco zwariowana bohaterka oprócz pomocy trollom pomaga także bergenom! Tak, dobrze czytacie, pomaga swoim największym wrogom zrozumieć co to jest szczęście i jak można je osiągnąć – dzięki muzyce, tańcom, przytulaniu i miłości. Opowieść kończy się happy endem, a Poppy zostaje mianowana królową.

Tytuł: Trolle. Ilustrowana opowieść

Autor: David Lewman

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 19,99 zł

ceneo.pl: ok. 16 zł KLIK

Liczba stron: 48

Oprawa: twarda

trolle

trolle-film

trolle-bajka

Trolle Bardzo Wielka Księga Trolli to mnóstwo zagadek, zadań i naklejek związanych z bajką. Dzieci z pewnością nie będą się z nią nudzić. To mnóstwo stron dobrej zabawy, która pobudzi szare komórki Waszych dzieci. Na końcu książki znajdują się strony pełne naklejek, a także odpowiedzi dotyczące zadań. Dzięki temu możemy sprawdzić czy zostały poprawnie rozwiązane – tylko nie podglądajcie przed rozwiązaniem ich! 😉

dsc_1059

Tytuł: Trolle. Ilustrowana opowieść

Autor: opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 22,49 zł

ceneo.pl: ok. 22 zł

Liczba stron: 64

Oprawa: miękka

bardzo-wielka-ksiega-trolli

ksiega-trolli

naklejki-trolle

Trolle to całkiem sympatyczne stworzonka, a bergeni jak się okazuje wcale nie są tacy straszni, więc zachęcam także do obejrzenia bajki, która już wkrótce w kinach. My się wybierzemy.

 


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]