O chłopcu który wpadł do książki

O chłopcu który wpadł do książki

Książka O CHŁOPCU KTÓRY WPADŁ DO KSIĄŻKI bardzo mnie zaskoczyła…

O chłopcu który wpadł do książki

Nie tego się spodziewałam. Zobaczyłam tytuł i pomyślałam, że to będzie jedna z tych zabawnych książek typu Naciśnij Mnie czy Turlututu. Mimo wszystko zaskoczenie było miłe! Książka daje do myślenia.

Historia o chłopcu który wpadł do książki jest dość krótka. Nasz bohater nagle wpada na puste strony i zastanawia się dlaczego tu jest? Pytanie dręczy go, ale zanim znajdzie na nie odpowiedź  zaczyna wieść zwyczajne życie. Pojawiają się wokół niego zwierzęta i ludzie. Chłopiec powoli dorasta, a w między czasie doświadcza różnych nowych rzeczy. Gra na akordeonie, pływa łódką, zdobywa szczyty, sadzi drzewo, poznaje dziewczynę, zakochuję się… Starzeję się przy boku ukochanych osób – swoich dzieci, przyjaciół. Jednak nadal nie daje mu spokoju jedno pytanie. Dlaczego pojawił się na tej stronie? Postanawia wyskoczyć ze strony…

o chłopcu który wpadł do książki

PicMonkey Collage

DSC_0366

DSC_0367

DSC_0368

Jak zakończyła się historia o chłopcu który wpadł do książki i czy poza jej stronami znalazł odpowiedź na nurtujące go pytanie, czy wrócił do książki nie zdradzę. Natomiast zachęcam Was do przeczytania jej z dziećmi. To książka, którą szczerze polecam.

Wydawnictwo o książce:

Pojawił się na jeszcze niezapisanej stronie tytułowej książki niespodziewanie i znikąd. Od tamtej pory próbuje dociec, dlaczego i po co się tu znalazł.
Przejmująca symboliczna przypowieść o dojrzewaniu, przemijaniu, śmierci i poszukiwaniu sensu. O chłopcu, który nie bał się stawiać niełatwych pytań i znalazł na nie odpowiedzi.

Tytuł: O chłopcu który wpadł do książki

Autor: Peter Carnavas

Wydawnictwo: Adamada

Cena: 24,90 zł

Liczba stron: 32

Oprawa: Twarda