Patchworkowe jajka – Wielkanocne dekoracje

Święta, święta i po świętach. Mimo to wrzucam zdjęcia wielkanocnych patchworkowych jajek wykonanych przez moją siostrę. Wzorów było mnóstwo, ja uwieczniłam tylko kilka. Może staną się dla Was inspiracją na przyszły rok. Metoda wykonania dość łatwa. Zrobione są ze styropianowych jajek i różnych materiałów oraz tasiemek.

patchworkowe jajka

patchworkowe jajka

DSC04776

patchworkowe jajka

 

Mi się bardzo podobają te patchworkowe jajka. Są proste i efektowne.  Zdecydowanie szybciej się je robi niż karczochowe jajka, które tworzyła w zeszłym roku. Ja w tym roku muszę się przyznać, że oprócz malowania pisanek nie stworzyłam nic w klimacie Wielkanocnym. Brak weny i czasu.

Przy okazji zapraszam do zapoznania się z nowymi gazetkami promocyjnymi Lidla i Biedronki.

LIDL Ogród Marzeń i LIDL Wiosna w modzie

s3_viewer_small_01s3_viewer_small_Lidl_01

 

 

 

 

 

 

 

 

LIDL Ryneczek Lidla i Biedronka Wiesz co jesz

s3_viewer_small_Lidl_01s3_viewer_small_01              

By | 2020-10-06T01:25:43+02:00 7 kwietnia, 2015|Slajdy, WIELKANOC|2 komentarze

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.