Hybrydy Semilac – zdobienia

Hybrydy Semilac – zdobienia

Hybrydy Semilac, których używam są w dość przystępnych cenach i mają bardzo duży wybór kolorów. Co jakiś czas poszerzam swoją gamę kolorystyczną lakierów, o kilka nowych kolorów. Paznokcie ostatnimi czasy zajmowały mi całe popołudnia. Zwłaszcza ten tydzień przed świętami. Każda kobietka chce mieć ładne pazurki na święta. W związku z tym codziennie miałam jakąś klientkę.

hybrydy Semilac

hybrydy Semilac

hybrydy Semilac

hybrydy Semilac

hybrydy Semilac

Myślę, że wychodzi mi to coraz lepiej, choć nadal nie idealnie, ale cały czas się uczę. Sama natomiast obecnie mam paznokcie pomalowane tylko odżywką. Odpoczywają po kilkukrotnym zakładaniu hybrydy. Niestety są trochę zniszczone i po ściągnięciu hybrydy kilka się połamało Dam im trochę czasu na podreperowanie, zapuszczę i znów założę hybrydy. Jest to wygodne. Lakier nie odpryskuję, nie ściera się i utrzymuje 2 tygodnie bez szwanku. Choć dla pewnych kobiet, które lubią zmiany to pewnie za długo. Moja siostra chciałaby nowe co tydzień. Osobiście mogę Wam polecić hybrydy Semilac jeśli chcecie zacząć przygodę z tą metodą.

Na zakończenie życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt! Smacznego jajka i mokrego Dyngusa – byle nie przez deszcz.