Ślub, wesele – Podziękowanie dla rodziców – pomysły

Ślub, wesele – Podziękowanie dla rodziców – pomysły

Ślub, wesele to szczególny dzień. Modne stało się podziękowanie dla rodziców, ale co wybrać by sprawić im radość?

Zebrało mi się na wspomnienia i przeglądając zdjęcia z mojego wesela postanowiłam napisać post o takiej tematyce. Myślę, że tych postów będzie więcej:)
Zacznę od pomysłów na podziękowanie dla rodziców. Przeglądając internet można znaleźć ciekawe inspirację, gotowe pomysły i sprawić rodzicom fajną pamiątkę.
Uważam, że nasze podziękowanie nie było zbyt oryginalne. Zamówiliśmy na allegro księgi z wpisanym własnym tekstem podziękowania. Takie mini księgi dostali też świadkowie.
Ale pomysłów jest mnóstwo i teraz jak patrzę, na niektóre to pewnie ciężko by mi było się znowu na coś zdecydować tyle jest pięknych rzeczy.
My podziękowanie wręczyliśmy rodzicom w domu, przed błogosławieństwem, wszystko było filmowane, bo kamerzysta już był, także goście weselni mogli to później obejrzeć na płycie.
Większość par pewnie robi takie podziękowania na sali w czasie wesela, ale my nie chcieliśmy. Jakoś tak wszyscy się zawsze na tym podziękowaniu rozklejają, są łzy wzruszenia… i makijaż się rozpływa;) hehe

Nasze księgi wyglądały tak (jeszcze zapakowane, po odpakowaniu można je na takim stojaczku położyć)

podziękowanie dla rodziców

podziękowanie wesele

 

podziękowanie dla rodziców ślub

Jest też mnóstwo różnych opcji szklanych:

 

 

 

Często widziałam też kwiaty lub kosze słodkości w podziękowaniu, coraz popularniejsze stają się storczyki.

 

 

Z bardziej oryginalnych to można np. zamówić jakieś ręcznie robione kartki czy pudełeczka

 

Upominek może też być praktyczny:


 

Mi bardzo podobają się też karykatury – Młodej Pary lub rodziców z Młodymi (autor: ww.zewecki.pl)

 

 

Są też oczywiście różne słodkości – pierniki lub czekoladki

Albumy

Pamiątki do postawieni lub powieszenia

 

Pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Ja oczywiście na pewno nie przedstawiłam Wam tu wszystkich możliwości, bo jest to nierealne, ale jakiś pogląd na to co można podarować. Wszystko zależy od naszego gustu, pomysłu i budżetu;) A forma podziękowania i tak nie jest najważniejsza tylko sam fakt, że chcemy naszym rodzicom szczerze podziękować za to na jakich ludzi nas wychowali. Za to, że mimo iż nie zawsze jest to łatwe zadanie Oni podołali:)

Pierwsze 3 zdjęcia są mojego autorstwa, pozostałe znalazłam w google.pl wyszukując „podziękowania dla rodziców” w grafice. Nie podpisywałam wszędzie linków do ich stron, mam nadzieję, że nie łamię tym prawa 😉