Naszyjnik Ciastko Karmel Czekolada

Naszyjnik, który stworzyłam skojarzył mi się kolorystycznie z reklamą znanego batonika “Ciastko, karmel, czekolada!”

W sierpniu byliśmy na weselu i na tę okazję do mojej sukienki zrobiłam sobie biżuterię. Komplet bransoletka, naszyjnik i kolczyki. Kolorystyka jakoś mi się tak skojarzyła jak w tytule – Ciastko Karmel i Czekolada ;)Naszyjnik wykonany z koralików i żyłki plus zaciski i kokardka. Prezentował się tak:

naszyjnik ciastko karmel czekolada


Niestety już go nie mam 😉 Miałam tyle zamówień na bransoletki właśnie w kolorach powyższego naszyjnika, że po prostu musiałam go rozwalić, bo brakowało mi korali na cito 🙂 Także z naszyjnikiem się rozstałam, ale myślę, że i tak bym już go pewnie nie wykorzystała więcej, bo rzadko nosze biżuterię 😉

Bransoletki i kolczyki jakie miałam do kompletu mam tylko na zdjęciach z imprezy, więc nie zbyt dokładnie widać.

Bransoletkę na drucie pamięciowym w takich kolorach jak naszyjnik zrobiłam na próbę i dałam siostrze razem z innymi do pracy na sprzedaż. Wzbudziła takie zainteresowanie, że jeszcze trzy osoby same zamówiły.

DSC_1398

DSC_1441

DSC_1460

DSC_1478

By | 2020-10-25T13:52:39+02:00 11 września, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, MAMA, MODA I URODA|1 Comment

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.