Neonowa niebieska bransoletka i kolczyki

Neonowa niebieska bransoletka i kolczyki do kompletu to kolejne moje prace z biżuterii handmade.

Coraz mniej piszę, ale to dlatego, że jak mam włączyć mojego laptopa i po 2 minutach się wkurzać i walczyć z zamiarem wyrzucenia go przez okno to czasem wolę odpuścić. Stary i zepsuty, a na nowy narazie brak kasy :/ Nie dość, że Wi-Fi nie działa i muszę z internetem się po kablu łączyć, to niestety to też jest wyzwanie. Wszystkie porty USB również zepsute, jeden który jeszcze jako tako działa to załapuję raz na 20 razy i to po wielkim kręceniu i ustawianiu kabla pod odpowiednim kątem… ehhh masakra jednym słowem. Dzisiaj jednak zebrałam się w sobie i posiedziałam, podłączyłam no i piszę.
A pokazać Wam chciałam kolejne moje biżuteryjne wyroby, wiec wrzucam dzisiaj zdjęcia. Jest to neonowa niebieska bransoletka wraz z kolczykami do kompletu. Kolorki letnie i pozytywne.

neonowa niebieska bransoletka

neonowa niebieska bransoletka

 

By | 2020-10-25T13:00:01+02:00 10 września, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, MAMA, MODA I URODA|1 Comment

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.