Pomysł na świeczniki DIY – zrób to sam

Dziś świeczniki DIY czyli Zrób To Sam to moje dzisiejsze dzieło. Pierwsze, na próbę, ale z pewnością nie ostatnie.

Pomysł na świeczniki DIY został zaczerpnięty z bloga made with love by Barbara. Czasami zastanawiam się jak można jakąś rzecz wykorzystać. Tak było i tym razem, przejrzałam, więc Internet w poszukiwaniu inspiracji. Do wykorzystania miałam słoiczki po deserkach i obiadkach Bobovita. Małe i zgrabne idealnie nadawały się na świecznik, zwłaszcza, że mieszczą się w nich akurat świeczki podgrzewaczki.

Widziałam sporo pomysłów na świeczniki DIY ze słoików, ale postawiłam na ozdobienie ich tasiemkami. Banalnie proste w wykonaniu. Wystarczą tasiemki oraz klej – najlepiej Magic i oczywiście puste, umyte słoiczki.
Tasiemki, które użyłam na zdjęciu mają nieco inny kolor niż w rzeczywistości, ponieważ wyglądają na turkusowe, a jest to kolor raczej morski – wpada bardziej w zieleń niż niebieski.
Oto efekt:

świeczniki DIY

Takie świeczniki DIY można zrobić w różnych wzorach i kolorach, wszystko zależy od naszej wyobraźni i materiałów, które posiadamy. Moje stały się ozdobą w łazience, gdzie przypasowały kolorystycznie.

By | 2020-10-25T12:13:27+02:00 2 lipca, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, OZDOBY I DEKORACJE|0 Comments

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.