Paw origami modułowe 3D

Paw origami modułowe 3D to kolejna po łabędziach z origami moja praca wykonana tą technikom.

Paw origami modułowe 3D był zdecydowanie bardziej czasochłonny i pracochłonny niż łabędzie. Postanowiłam go zrobić w okresie kiedy siedziałam w domu na chorobowym i miałam dość wolnego czasu. W połowie pracy już myślałam, że to porzucę, bo końca nie było widać. Nie poddałam się jednak i dokończyłam dzieło. Efekt był ogromny.
A paw miał swoje przeznaczenie, miał być prezentem.

Wykonanie pawia należy zacząć podobnie jak łabędzi. Jedynie element ogona robimy bardzo rozbudowany i kolorowy – tutaj już można dowolnie pofantazjować i poszaleć. Trzeba liczyć się z tym, że jeśli zrobimy ogon zbyt duży, będzie on przeważał pawia i nie ustoi on samodzielnie. Można wówczas włożyć coś cięższego w środek pawia.

paw origami modułowe 3D

Paw origami modułowe 3D to zabawa dla cierpliwych. Zajmie trochę czasu, ale efekt końcowy zachwyca, więc warto.

By | 2020-10-25T12:21:08+02:00 3 lipca, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, OZDOBY I DEKORACJE|1 Comment

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.