Powitanie, także witam wszystkich, którzy wśród tylu ciekawych, kolorowych, interesujących i często bardziej sensownych blogów znajdą gdzieś tam w sieci ten mój mały świat.

W zasadzie cheap jerseys kiedyś już prowadziłam inny blog, jednak trwało to dość krótko, a i tematyka dotyczyła pazurków, dlatego teraz postanowiłam założyć nowy blog.

Jeszcze nie wiem ile czasu poprowadzę ten, dlatego nie będę się tu rozpisywać Sein. o czym on będzie i że codziennie coś nowego będę pisała itd., itp. jak to większość blogerów robi (a czasem kończy na tym jednym wpisie), ponieważ pewności nie mam czy on przetrwa choćby miesiąc…aleee postaram się.

Tyle mogę powiedzieć.

O czym będzie wyjdzie „w praniu”…

Oby nie skończyło się na tym, że przez pierwsze dni będzie wholesale jerseys China szał na 18/8/58 pisanie, a później klops…

Tak więc powitanie mamy za sobą i zaczynamy…

 

EDIT 10.05.2016

Jak widać cheap jerseys blog przetrwał… nie miesiąc, nie dwa… a już prawie 3 lata.

Przez ten czas sporo się zmieniło. Przede wszystkim sama nazwa i tematyka bloga!

Był to „Mój Mały Świat”, a teraz jest „Mama Kreatywna”.

Jest to blog parentingowo-lifestylowy i teraz mogę to z całą pewnością powiedzieć!

Zmieniał się wygląd bloga – wielokrotnie zmieniało się logo, kolorystyka i cały szablon.

Czasami mam ochotę usunąć początkowe wpisy, ale zawsze przezwycięża myśl, że to co było również przyczyniło się w jakiś sposób do rozwoju bloga i MuhmadEmad nie ma czego się wstydzić. Tak kiedyś pisałam, taki wholesale jerseys kiedyś miałam punkt widzenia na świat i czasu nie cofnę. Nie chowam więc starych wpisów, nie kasuję, niech będą i przypominają mi jak to się wszystko zaczęło ?

Swoją drogą wholesale mlb jerseys napisać powitanie kiedy jeszcze nie wie się dokładnie o czym będziemy pisać jest bardzo trudno ?