Tort Biedronka – torty dla dzieci

Tort Biedronka wykonany przez moją mamę – być może ktoś szuka inspiracji na tort dla dzieci, więc prezentuję.

Wczoraj pomagałam mamie wykończyć tort na 18-stkę kuzyna. Tort to boisko do piłki nożnej. wholesale jerseys Robiąc go przypomniało mi się, że całkiem niedawno robiłyśmy razem wholesale jerseys torty na Training roczek dla bliźniaczek. Były to dwa torty w kształcie biedronek. Dzisiaj pokaże Wam Biedroneczki, a jutro tort boisko. Dzisiaj самых idziemy na imprezę 18-stkową, więc zrobię zdjęcia jeszcze ze świeczkami.

A tymczasem tort biedronka, który prezentuję się tak:

tort biedronka
 ***
Do wykonania użyto barwników spożywczych – czarnego i czerwonego, czerwonej posypki, okrągłych czekoladek, migdałów i żelek.
Takie torty zachwycają dzieci. Możemy spełnić ich Powitanie marzenia wykonując Niestabilnie tort z of postacią, którą lubią. Domowy i oryginalny tort będzie cheap MLB jerseys na pewno smaczniejszy i zdrowszy cheap NBA jerseys od tych z cukierni przepełnionych wszelkiego rodzaju masami cheap NBA jerseys lukrowymi i cukrowymi, które są mdłe.
***
tort biedronka
***
tort biedronka
***
tort biedronka

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.