Żeloglutki na budowie – książkowa układanka

Żeloglutki na budowie – książkowa układanka

Żeloglutki na placu budowy to książka obrazkowa, a właściwie układanka dla dzieci – takie 2w1.

Żeloglutki

Żeloglutki na placu budowy to całokartonowa książka obrazkowa. Wszystkie strony można wydrzeć i ułożyć z nich jeden duży obrazek prezentujący plac budowy z małymi stworkami. Okładka wraz z gumką przytrzymuje kartonowe strony, więc nie ma później problemu z przechowywaniem ich. Na odwrocie każdego obrazka znajduje się zadanie/zagadka. Dzięki tym obrazkom dziecko poćwiczy spostrzegawczość, bo kilka zadań wymaga odszukania poszczególnych przedmiotów. Wyjaśnione też jest do czego służą wszystkie maszyny budowlane. Idealna książka dla chłopców zafascynowanych pojazdami!

Wydawnictwo o książce:

„Żeloglutki na placu budowy” to niezwykła książka – można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL.

Witajcie na placu budowy, gdzie powstaje nasze miasteczko. Jeżdżą tu koparki, ciężarówki, spychacze, dźwigi i podnośniki. Mamy też narzędzia: betoniarki, piły, młotki i wiertarki. My, Żeloglutki, tak naprawdę wolimy odpoczynek od ciężkiej pracy, dlatego zawsze znajdziemy czas na piknik, drzemkę, doskonalenie pływania, podjadanie owoców z drzew, a nawet puszczanie latawców i samolotów z papieru. Szczerze mówiąc, robota idzie nam niespiesznie…  Ale lubimy się bawić, więc znajdziecie tu mnóstwo zagadek!

DSC_2335

DSC_2336

DSC_2339

Żeloglutki na placu budowy bardzo spodobały się Krzysiowi – nie mogło być inaczej, w końcu tyle tam maszyn budowlanych. Choć na co dzień nie przepada za układaniem puzzli i szybko się przy tym niecierpliwi, w tym przypadku układanka przypadła mu do gustu i chętnie się nią bawił.

Tytuł: Żeloglutki na placu budowy

Autor: Janusz Wyrzykowski

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Cena (z okładki): 31,90 zł

ceneo.pl: ok. 23 zł KLIK

Liczba stron: 30

Oprawa: twarda – całokartonowa

 

DSC_2343

DSC_2349

DSC_2354

DSC_2358

 


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]