Kubki – Witeks.pl

Kubki – Witeks.pl

Kubki, o których dziś mowa mają piękne kolory i modne wzory. Sklep Witeks.pl oferuję szeroki asortyment produktów gospodarstwa domowego.

DSC05618

Kilka dni temu dotarła do mnie paczka ze sklepu Witek’s. Solidnie zapakowana, kubki poowijane dużą ilością folii bąbelkowej (było czym postrzelać) były odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Kubki o pojemności 390 ml zachwyciły mnie wzorami i kolorami. Spodobały się nie tylko mi, ale również moja siostra jak zobaczyła poniższy kubek to chciała abym go jej sprezentowała. Mąż z kolei napala się na kubek termiczny (pojemność 500ml), bo jak twierdzi przydałby mu się w pracy. Pewnie by go dostał, ale fakt, że już 2 kubki termiczne ktoś mu w robocie zapieprzył przemawia przeciwko. Mi najbardziej spodobał się kubek z silikonowym przykryciem o pojemności 450 ml. Mam zamiar zabrać go do pracy – u mnie nikt kubków nie zabiera 😉

DSC05619

DSC05621

DSC05627

DSC05629

DSC05631

DSC05633

Kubek termiczny take&go od razu napełniłam wodą z ciekawości czy nic z niego nie przecieka. Potrząsałam kubkiem nad zlewem i nic. Nie wylatuje z niego woda, jest szczelny. Dopiero po wciśnięciu przykrywki – otwiera się go i zamyka „na klik” – można pić. Natomiast, aby go napełnić należy odkręcić pokrywkę. Kubek bardzo fajnie wyprofilowany, wygodnie się go trzyma.

Znacie sklep http://witeks.pl/ ? W ofercie porcelana, szkło, sztućce, obrusy, zegary, lustra, artykuły dekoracyjne i wiele innych.  Warto zapoznać się z ich bogata ofertą.