Dzień Babci i Dziadka – Co kupić? Pomysły na prezent

Dzień Babci i Dziadka – Co kupić? Pomysły na prezent

Dzień Babci i Dziadka to okazja, na którą często nie mamy pomysłów. Dziś moje propozycje na prezenty.

Dzień Babci i Dziadka to święto, na które zazwyczaj miałam dylemat co podarować ukochanym osobom. Wielokrotnie słyszę od babci, że nic jej już nie trzeba, że po co coś kupować, przecież wszystko co potrzebuje ma. Dzisiaj przedstawię Wam jakie prezenty przygotowałam dla moich „dziadków” i rodziców oraz teściowej – bo to „dziadkowie” mojego Synka;)
Nigdy nie robiłam z tej okazji wielkich prezentów, raczej drobne upominki – miało być symbolicznie.

Zacznę od prezentu dla Teściowej. Kupiliśmy jej kubek – 5.99 zł w Polo Markecie i czekoladę – 1.99 zł
Także prezent w całości wyniósł 7.98 zł

Dzień Babci i Dziadka

pomysł na prezent dla babci
Prezent dla mojej babci to kominek zapachowy – 5.90 zł w sklepie „wszystko za 4,50” i do tego olejek zapachowy też z tego sklepu – 3.80 zł. Świeczkę „podgrzewaczkę” miałam w domu. Koszt – 9.70 zł
na dzień babci

 

pomysł na dzień babci

Druga babcia otrzymała zestaw kosmetyków zakupiony w drogerii Rossmann: krem do rąk Isana – 3.89 zł, kremowy żel pod prysznic Isana- 2.99 zł, pomadkę ochronną Alterra- 3.99 zł. Razem wydałam 10.87 zł

prezent dla babci

 

 

 

Na prezent dla mojego dziadka (który jest rozwiedziony z babcią) złożyłam się z moją siostrą.
Dostanie On kosmetyki zakupione w drogerii Natura: pianka do golenia Nivea – 10.99 zł i perfum Adidas – 12.99 zł (taka była promocja z 25zł na 12.99). Całość wyszła 23.98 także każda z osobna zmieściła się w kwocie do 15 zł;)

prezent na dzień dziadka

I ostatni prezent dla moich rodziców od wnuczka Krzysia;) Otrzymali Oni wspólny prezent: czekoladę Milka – 2.99 zł, biszkopty w galaretce – 1.99 zł, pomarańcze – 1.62 zł, mandarynki – 0.70 zł, cukierki śliwki – 2.46 zł, cukierki Michałki – 4.20 zł. Całość – 23.95 zł na dwie osoby także również zmieściłam się w kwocie do 15 zł.

 

prezent na dzień babci i dziadka

Dodatkowo warto przygotować coś własnoręcznie – jakaś laurka będzie miłym dodatkiem. A Wy kupowaliście gotowe prezenty na Dzień Babci i Dziadka czy same coś tworzyłyście od A do Z?