Bloker Ziaja – opinia o produkcie

Bloker Ziaja – opinia o produkcie

Bloker Ziaja to anty-perspirant, który znajdziemy zarówno w wersji damskiej jak i męskiej i ma zapobiegać poceniu się.

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić moją opinią na temat regulatora pocenia z Ziaji.
Bloker Ziaja kupiłam jakieś 4 miesiące temu. Czasami zdarzało mi się, że na bluzkach pojawiały się mokre plamy pod pachami, co dla każdej z nas jest dość krępujące. A już na maksa się wkurzyłam jak byłam na pewnej ważnej dla mnie rozmowie i znów te plamy… stres, czasem hormony powodują u nas nadmierne pocenie…

bloker ziaja


Postanowiłam, że spróbuję Blokera, jego cena była moim zdaniem bardzo niska – zapłaciłam chyba ok 6 zł w Rossmannie, równocześnie kupiłam też yego bloker dla mojego męża.
W opisie jest, aby używać go przez 2-3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie 1-2 razy w tygodniu. Tak też zrobiłam.
I muszę Wam przyznać, że rezultaty były szybkie, już po 3-4 użyciach, w różnych sytuacjach zauważyłam, że nie ma tych krępujących plam! Mój mąż również jest zadowolony z działania blokera i sobie go chwali.
Czytałam zanim go kupiłam też różne opinie i było np. o swędzeniu. Owszem też mam delikatne uczucie swędzenia po zastosowaniu go, nie jest to jednak dla mnie uciążliwe, ponieważ to uczucie nie jest zbyt silne. Nie wiem jak działają inne tego typu regulatory, bo nie używałam, być może też powodują takie uczucie i jest to normalne…  Zresztą stosuję się go na noc, więc jak już śpimy to nam to nie przeszkadza;) A efekty są, więc jak dla mnie bloker to super sprawa, Teraz używam go już rzadziej, czasem zapomnę i użyję tylko raz na tydzień, albo nawet na dwa tygodnie, a i tak nie mam już problemu z mokrymi plamami.
Ja mogę go z czystym sumieniem polecić! Cena rewelacyjna, wydajny, skuteczny – czego chcieć więcej?
Oczywiście jak z każdymi kosmetykami może się zdarzyć, że kogoś np. uczuli i wystąpią jakieś reakcje alergiczne, ale cena jest tak niska, że można spróbować, jeśli ma się problem z nadmiernym poceniem.
Mam nadzieję, że komuś się przyda moja opinia i pomoże w podjęciu decyzji o zakupie;)