Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia – nowy zestaw klocków od Marioinex

Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia – nowy zestaw klocków od Marioinex

Lubicie leśne przygody? A może by tak przeżyć taką we własnym domu? Z nowym zestawem klocków od Marioinex Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia wszystko to jest możliwe. Zbudujecie z nim jaskinię, rzekę i niewielką polanę, na której będziecie mogli rozbić namiot i rozpalić ognisko. Przy okazji będziecie mogli zrobić sobie wycieczkę kajakiem.

zestaw klocków

Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia to zestaw idealny dla każdego poszukiwacza przygód. Podaruj go swojemu dziecku i razem wymyślcie ciekawe historie wśród drzew i spadających skał.

To aż 148 klocków i mnóstwo zabawy

Mini Waffle Adventure: Sekretna Jaskinia to najnowszy zestaw klocków w kultowym już kształcie gofra od Marioinex. Jest ich aż 148, co sprawia, że można ułożyć z nich naprawdę wiele konstrukcji i to w najróżniejszych kolorach. Wśród nich są m.in. klocki żółte, z których można zbudować kajak, pomarańczowe, z których zbudujecie namiot czy też szare, dzięki którym skonstruujecie jaskinię i spadające skały.

klocki waflowe

Cały zestaw to nie tylko standardowe klocki, we wspomnianym już kształcie gofra, ale również klocki specjalne. Te ułatwiają stworzenie niektórych konstrukcji. To m.in. klocki w kształcie koła, płomieni i podłużne. Zabawa dzięki nim jest jeszcze lepsza.

Większość zestawów od Marioinex oprócz klocków zawiera również postaci. Tak też jest w przypadku Sekretnej Jaskini. Odwiedzają ją poszukiwacz przygód Larry i podróżnik Harry. Ciekawe, co tym razem im się przytrafi. Być może, kiedy będą spędzać czas w namiocie coś ich wystraszy albo podczas wycieczki w jaskini natrafią na zagubiony skarb? To już zależy od Waszej wyobraźni. Każdy scenariusz na pewno będzie niesamowity, a wymyślając kolejne przygody Twój maluch będzie nie tylko świetnie się bawił, ale również rozwinie swoją wyobraźnię i kreatywność.

klocki dla dzieci

Rozbuduj swoje miasteczko

W ofercie od Marioinex znajduje się wiele klocków. Wśród nich jest seria Mini Waffle City. Wszystkie zestawy, które w nią wchodzą są ze sobą kompatybilne. Dzięki nim możecie zbudować razem swoje miasteczko, gdzie znajdą się ulice, kawiarnia, foodtruck, sklep, dom i port. Za miastem możecie stworzyć plażę, a jeszcze dalej wyspę skarbów. Oczywiście nie może zabraknąć tam sekretnej jaskini.

Mając kilka zestawów z tej serii Twoje dziecko na pewno będzie chciało spędzać z klockami czas godzinami. Wymyślając nowe przygody wraz z ciekawymi bohaterami, będzie rozwijać nie tylko wyobraźnię i kreatywność, ale również umiejętności komunikacyjne.

klocki marioinex

Sklep czy kawiarnia to idealne miejsce na pogawędki, co sprawia, że maluchy chętnie podczas zabawy odgrywają scenki sytuacyjne. Jeśli Twoje dziecko ma rodzeństwo, będzie to też idealna zabawka do tego, żeby nauczyły się spędzać czas razem. To niezwykle ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy w wolnej chwili dzieci, zamiast wspólnie się bawić, najczęściej siadają przed ekranem.

Sprawdź pełną ofertę klocków Marioinex

*artykuł zewnętrzny