Sprawdzona hurtownia z artykułami dla dzieci

Sprawdzona hurtownia z artykułami dla dzieci

Rodzice małego dziecka nieustannie poszukują różnych produktów. Wynika to choćby z faktu, że niemowlę błyskawicznie rośnie i w trakcie pierwszego etapu życia właściwie co miesiąc wymienia się prawie całkowicie całą odzież dziecka. Do tego dochodzi sezonowość, która mocno wpływa na zestaw garderoby i oczywiście mnóstwo innych produktów higienicznych, pielęgnacyjnych, spożywczych i oczywiście służących do poznawania świata i zabawy.

hurtowania z artykułami dla dzieci

Rodzice małego dziecka nieustannie poszukują różnych produktów. Wynika to choćby z faktu, że niemowlę błyskawicznie rośnie i w trakcie pierwszego etapu życia właściwie co miesiąc wymienia się prawie całkowicie całą odzież dziecka.

Do tego dochodzi sezonowość, która mocno wpływa na zestaw garderoby i oczywiście mnóstwo innych produktów higienicznych, pielęgnacyjnych, spożywczych i oczywiście służących do poznawania świata i zabawy. 

Hurtownia z artykułami dla dzieci

Hurtownia z artykułami dla dzieci stacjonarna i online to najlepsze miejsce do zakupu tego rodzaju artykułów. Gromadzi w jednym miejscu wszystkie produkty potrzebne w opiece nad dzieckiem.

W jednym miejscu można skompletować pierwszą wyprawkę, kontynuować zbiorcze zakupy, gdy dziecko wyrasta z kolejnego etapu, umeblować pokój dziecka i go systematycznie odświeżać. Dla rodziców nie ma nic bardziej praktycznego jak właśnie znalezienie jednej hurtowni z artykułami dla dzieci, która dostarczy każdy pożądany produkt. 

Foteliki samochodowe dla dzieci 

Hurtownia z artykułami dla dzieci to miejsce, gdzie można kupić tak ważny artykuł jak choćby fotelik samochodowy, który do pewnego wieku jest obowiązkowy w naszym kraju. Fotelik samochodowy to najważniejsza ochrona w trakcie jazdy, same pasy byłyby tu niewystarczające a nawet groźne dla dziecka. W trakcie trudnych manewrów czy hamowania, dziecko bez tych akcesoriów byłoby w niebezpieczeństwie. 

Zgodnie z przepisami obowiązek przewożenia dziecka w foteliku samochodowym zależy nie od wieku dziecka, ale jego wzrostu. Aktualnie obowiązek przewożenia w fotelu obejmuje wszystkie osoby niepełnoletnie o wzroście nieprzekraczającym 150cm. 

Wszystkie rodzaje fotelików dla dzieci

Foteliki dostępne w hurtowni artykułów dla dzieci zabezpieczają wszystkie potrzeby dziecka a jednocześnie spełniają warunki bezpieczeństwa i realizują przepisy. Wśród fotelików można wybrać:

  • fotelik samochodowy do montażu tyłem 
  • fotelik do montażu tyłem/przodem
  • foteliki samochodowe
  • foteliki do montażu przodem
  • akcesoria do fotelików
  • śpiworki do fotelików

Najbezpieczniejszym miejsce do montażu fotelika samochodowego jest tylna kanapa pojazdu, a najlepiej jej środkowa część. Środkowy fotel jest najmniej narażony na skutki bocznych kolizji.

Ale ponieważ w wielu pojazdach jest to niemożliwe, pozostaje zamontowanie go na miejscu za siedzeniem pasażera z prawej strony. Dzięki temu prowadzący rodzic zachowuje możliwość kontaktu wzrokowego z dzieckiem, jednocześnie rodzic i dziecko są bezpieczni w trakcie sadowienia go do samochodu oraz wychodzenia z niego. 

Meble w hurtowni z artykułami dla dzieci

Wraz z rozwojem dziecka rodzice poszukują różnego rodzaju akcesoriów, które umożliwiają dziecku większą samodzielność i niezależność. Są to wszelkiego rodzaju krzesełka, również takie do samodzielnego jedzenia posiłków, leżaczki do położenia malucha i przenoszenia go z miejsce na miejsce, łóżeczka, które muszą „rosnąć” razem z dzieckiem.

zabawki dla dzieci

Akcesoria na lato i wakacje

Trampoliny i skoczki dla dziecka do kupienia w hurtowni artykułów dla dzieci to akcesoria niezwykle przydatne latem. Wystarczy kawałek równiej powierzchni w ogrodzie, by je ustawić.

Dla dziecka to zabawka sezonowa, tym bardziej atrakcyjna, bo dostępna tylko latem. Trampolinę można również ustawić w domu, pod warunkiem posiadania odpowiedniej przestrzeni. 

Suchy basen z piłeczkami to kolejny artykuł, który z pewnością zainteresuje dziecko na długi czas a rodzicom da wytchnienie. Mnóstwo kolorowych piłeczek, o bezpiecznej wielkości, dostarczą mu wiele radości. 

*artykuł zewnetrzny