Prezent dla mężczyzny na Walentynki 2022

Prezent dla mężczyzny na Walentynki 2022

Walentynkowa niespodzianka dla niego, czyli co podarować mężowi, chłopakowi, narzeczonemu 

Prezent dla mężczyzny na Walentynki

Jak wybrać idealny prezent dla mężczyzny na Walentynki? To pytanie zadaje sobie wiele osób – a im bliżej 14 lutego, tym więcej. Nie warto odkładać zakupów na ostatnią chwilę, kiedy w sklepach jest najwięcej osób, a najciekawsze upominki rozchodzą się na pniu. Lepiej dobrze się przygotować i zawczasu stworzyć prezent doskonały. 

Dlaczego stworzyć, a nie po prostu wybrać? Bo najlepsze podarunki to nie te po prostu kupione w sklepie, wzięte z półki tak, jak stały. Najlepsze prezenty zawierają w sobie coś więcej. Nie muszą być duże czy kosztowne – wręcz przeciwnie. Liczy się gest, nawet niewielki element, który sprawi, że obdarowana osoba od razu wiedziała będzie, że upominek został przygotowany specjalnie z myślą o niej. To naprawdę ważne!

To dlatego właśnie tak chętnie wybierane są personalizowane prezenty – prezenty, które można ozdobić własnymi napisami, a niekiedy nawet zdjęciami. Kubki i koszulki to tylko początek możliwości. Są jeszcze tysiące innych – a który wybierzesz, zależy wyłącznie od Twojej kreatywności.

Ręcznik na Walentynki dla niego LIST to rzecz pod każdym względem wyjątkowa. Można oczywiście osobno napisać list i kupić ręcznik, ale gdyby tak połączyć jedno z drugim? Osobiście wybrane słowa umieszczone na praktycznym ręczniku z mikrofibry – z pewnością będzie to oryginalny podarunek na Dzień Zakochanych. Oryginalny, a przy tym użyteczny. Taki ręcznik znakomicie nadaje się do zabrania w podróż. Szybko schnie i można złożyć go tak, że zajmował będzie absolutne minimum miejsca w bagażu.

Inną propozycję stanowi poduszka dla chłopaka STWORZONY DO PRZYTULANIA, czyli… dla każdego coś miłego. Personalizowana poduszka sprawdzi się jako dekoracja pomieszczenia, ale i zachęta, by pozwolić sobie na odpoczynek. Krótka drzemka nikomu nie powinna przecież zaszkodzić – a wręcz przeciwnie. Pomoże – poprawi nastrój, doda sił… Podobno na poduszce otrzymanej od ukochanej osoby śpi się wyjątkowo dobrze – ale to już trzeba będzie zweryfikować osobiście. A nuż przyśni się coś naprawdę miłego?

prezent na walentynki

Pomysły na oryginalny prezent, czyli jak spędzić Walentynki

Pamiętaj oczywiście, że miły upominek walentynkowy jest ważny – ale to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest spędzenie czasu z drugą osobą. W jaki sposób? Możliwości jest mnóstwo. Potrzebujesz podpowiedzi? Oto i one.

TOP7 pomysłów Walentynkowych

1. Kolacja w restauracji albo we własnym domu

2. Wieczór z ulubionymi filmami – nie tylko romantycznymi

3. Wyjście na lodowisko

4. Długi spacer pod gwiazdami

5. Degustacja win

6. Wieczór karaoke

7. Wizyta w spa

To, rzecz jasna, jedynie wybrane przykłady – pomysły na Dzień Zakochanych, którymi możesz się zainspirować. I nie przejmuj się tym, co uchodzi za modne, czy tym, co będą robić Twoi znajomi. To Wasze święto – Twoje i Twojej drugiej połowy. Spędźcie czas razem – w taki sposób, jaki najbardziej lubicie. Taki, jaki to Wam najbardziej odpowiada.

Jeśli więc 14 lutego coraz bliżej, już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl i wybierz personalizowany prezent dla mężczyzny na Walentynki – obdarowany będzie nim zachwycony!

*artykuł zewnętrzny