Audiobajki Disneya – Magia Słuchania

Audiobajki Disneya Magia Słuchania to nowość na polskim rynku. Jestem pewna, że już coś na ten temat słyszeliście z reklam w TV lub na Facebooku. Każdy z nas ma zapewne jakąś ulubioną bajkę Disneya z dzieciństwa. Te opowieści są ponadczasowe i warto przekazywać je kolejnym pokoleniom.

bajki disneya książki

Jak ważne w rozwoju dziecka jest czytanie dzieciom książek wie zapewne każdy rodzic. Mamy w domu ogromną ilość książek. Sama bardzo lubię czytać i zachęcam też do tego Krzysia, który czyta już samodzielnie. Ale wieczorami przed snem to ja staram się im czytać bajki na dobranoc. Pozwala to dzieciom wyciszyć się, zrelaksować, odpłynąć w świat wyobraźni i fantazji. Niestety nie zawsze mam na to czas, a Krzyś nie zawsze ma chęć czytać na głos sobie i siostrze. Dlatego Audiobajki Disneya Magia Słuchania są dla nas idealne na takie sytuacje.

Pięknie wydane i ilustrowane książki, którym towarzyszą figurki z postaciami z bajek zachwyciły moje dzieci. Stała się magia. Magia Słuchania dokładniej rzecz biorąc. Z pomocą głośnika, na którym ustawia się wybraną figurkę dzieci słuchały jak zaczarowane bajek Disneya. Głośnik posiada regulację głośności i jest ładowany przez wejście USB – co ważne dla nas rodziców, bo nie musimy się ciągle martwić o baterie! Tak małe urządzenie i wybrane figurki możemy zabrać ze sobą nawet na wyjazdy.

magia słuchania
audiobajki disneya
audiobooki disney
książki z głośnikiem
bajki do słuchania

Kolekcja książek z figurkami Audiobajki Disneya Magia Słuchania wydawnictwa De Agostini dostępna będzie w kioskach, ale jest także możliwość zakupienia prenumeraty co wiążę się z dodatkowymi korzyściami:

  • cena – w prenumeracie książki wychodzą taniej niż zakupione stacjonarnie w kiosku.
  • wysyłka – jest gratis!
  • dodatkowe prezenty – m.in. plecak z Nemo, poduszka z bohaterami bajki “Król Lew”, bidon z Olafem, kubek z jednym ze 101 Dalmatyńczyków i zestaw puzzli.
  • kod promocyjny – jeśli zamówisz prenumeratę (TUTAJ) z kodem DISNEYPRO2 dostaniesz dodatkowo śniadaniówkę z bohaterami 101 Dalmatyńczyków.

W kolekcji znajdą się bajki Disneya znane nam dorosłym z dzieciństwa np. Król Lew, Mała Syrenka, Piotruś Pan, ale także nowości z pokolenia naszych pociech jak np. Kraina Lodu, Gdzie jest Nemo, Auta, Piorun czy Vaiana. Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie poznać szczegóły oferty zapraszam na stronę wydawnictwa De Agostini.

By | 2021-10-09T11:18:42+02:00 9 października, 2021|DZIECKO, KSIĄŻKI, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE|0 Comments

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.