Wybierz idealny kokon niemowlęcy dla swojego dziecka – poznaj kokony bambusowe Qbana Mama!

Wybierz idealny kokon niemowlęcy dla swojego dziecka – poznaj kokony bambusowe Qbana Mama!

Spokojny sen ma ogromny wpływ na zdrowie i prawidłowy rozwój maluszka. W pierwszych miesiącach życia trzeba szczególnie postarać się zapewnić maleństwu komfortowe warunki do wypoczynku. Niezwykle przydatnym akcesorium jest kokon niemowlęcy. Wyjaśniamy, dlaczego warto go mieć oraz przedstawiamy wyjątkowe produkty polskiej marki Qbana Mama!

idealny kokon niemowlęcy

Jaki powinien być idealny kokon niemowlęcy?

Kokon niemowlęcy to dodatkowe, przenośne posłanie, w którym układa się dziecko do snu. Gwarantuje pełny komfort, uspokaja i wycisza. Ponieważ pomaga zachować odpowiednią pozycję, można w nim położyć maleństwo np. w dużym łóżeczku, na kanapie, w łóżku rodziców czy w każdym innym miejscu, w którym akurat odpoczywa pociecha. Doskonale sprawdza się na wyjazdach, ale też wszystkich sytuacjach, w których trzeba ułożyć dziecko do snu poza kołyską czy wózkiem.

Idealny kokon niemowlęcy powinien być przytulny, miękki i całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry. Z tego względu najrozsądniej jest wybrać model uszyty z naturalnej, hipoalergicznej tkaniny, np. z bawełny lub bambusu. Szczególnie ten drugi wariant cieszy się dużą popularnością.

Co wyróżnia kokony bambusowe?

Kokony bambusowe są wyjątkowo przyjemne w dotyku. Materiał jest gładszy niż bawełna, dlatego nie powoduje dyskomfortu ani żadnych podrażnień czy otarć. Ponieważ doskonale odprowadza wilgoć, zapobiega też odparzeniom. Do tego szybko schnie oraz hamuje rozwój szkodliwych mikrobów (bakterii, grzybów i wirusów), więc jest przy okazji bardziej sterylny.

kokon dla niemowlaka

Kokon bambusowy może być regularnie prany w pralce, dlatego łatwo utrzymuje się go w czystości. Nawet przy intensywnej eksploatacji przez długi czas zachowuje niezmieniony kształt oraz wygląd. Takie akcesorium jest niezwykle praktyczne i zdecydowanie przydatne w codziennym życiu.

Dlaczego warto wybrać kokony bambusowe Qbana Mama?

Kokony bambusowe Qbana Mama są produktami najwyższej jakości. Ta polska marka niewątpliwie pozytywnie wyróżnia się na rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Wszystkie artykuły dostępne w jej ofercie są wytwarzane z tkanin posiadających certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 – są dopuszczone do kontaktu ze skórą noworodka. Są zaprojektowane w taki sposób, by pod każdym względem były dostosowane do potrzeb najmłodszych oraz ich rodziców.

idealny kokon dla dziecka

Ogromną zaletą kokonów bambusowych Qbana Mama jest też ich przemyślany, estetyczny design. Posłanie jest dwustronne, a zewnętrzny wałek można łatwo odpiąć od miękkiej podstawy. Subtelne wzory roślinne i zwierzęce zdobiące materiał są z kolei wyjątkowo gustowne. Doskonale uzupełniają wystrój pokoju dziecięcego.

Kokon bambusowy to niezwykle praktyczne akcesorium, które jak najbardziej warto dodać do wyprawki. Posłanie uszyte z naturalnej tkaniny jest komfortowe, ale przede wszystkim całkowicie bezpieczne dla kruchego maleństwa i jego delikatnej skóry. Wybierz dla swojego dziecka produkt najwyższej jakości!

Sprawdź sklep Qbana Mama

*artykuł zewnętrzny