Pomysł na prezent na urodziny dla rodziców i dziadków – ręcznie malowana porcelana!

Pomysł na prezent na urodziny dla rodziców i dziadków – ręcznie malowana porcelana!

Urodziny naszych rodziców lub dziadków to najlepsza okazja do podarowania im wyjątkowego prezentu. Pamiętajmy, że są one tylko raz w roku, więc warto wybrać coś, co wyrazi nasze najszczersze uczucia. Oczywiście można wybrać bukiet pięknych róż lub innych kwiatów, jednak są to prezenty, które z czasem pozostaną tylko wspomnieniem. Jeśli chcemy z kolei kupić coś gustownego i na długo, to trudno o lepszy wybór od ręcznie malowanej porcelany! Zamawiając tego typu prezent dla rodziców lub dziadków mamy pewność, że będzie on wyjątkowy pod każdym aspektem!

pomysł na prezent

Co kupić na prezent dla dziadków?

Jeśli chodzi o porcelanę, to na prezent dla dziadków zdecydowanie polecamy zestaw dzbanka z filiżankami. Z całą pewnością zostanie on doceniony bardziej niż zwykły kubek z napisem. W końcu dziadkowie zwykle uwielbiają elegancką porcelanę, a w szczególności właśnie filiżanki. Bez problemu znajdziemy porcelanę stworzoną z myślą o prezencie dla dziadków, z dedykowanymi napisami specjalnie dla nich! Dodając do takiego zestawu, np. mlecznik do kawy zyskujemy bardzo gustowną ozdobę kuchennej zastawy, którą nasi najbliżsi będą mogli śmiało wyeksponować na widocznej półce jako prezent od ukochanego wnuka lub wnuczki. 

Prezent urodzinowy dla dziadka

Jeśli z kolei odstęp pomiędzy urodzinami jest duży, to na prezent dla dziadka śmiało możemy wybrać pojedynczą filiżankę. Później na przykład dokupimy drugą z okazji urodzin babci! Wybór jest całkiem spory, a jeżeli filiżanka nie jest tym, czego szukamy, to śmiało możemy wybrać ręcznie malowany kubek. Ten na pewno zostanie doceniony przez każdego dziadka będącego miłośnikiem kawy lub herbaty. Poranna gazeta przy filiżance smacznej kawy od ukochanych wnuków będzie dziadkowi sprawiać uśmiech na twarzy każdego ranka!

Prezent urodzinowy dla babci

Dla babci oprócz filiżanki lub kubka możemy wybrać na przykład dzbanek na kawę i herbatę, z którego zapewne sami będziemy korzystać przy kolejnych odwiedzinach babci. Stąd już niedaleko do całego zestawu porcelany, który możemy skompletować przy kolejnej okazji do kupna prezentu, na przykład pod choinkę. Pomysłowość prezentu z pewnością zaskoczy babcię i sprawi jej dużo radości na długo!

Co na prezent dla rodziców na urodziny?

Prezent na urodziny dla rodziców to twardy orzech do zgryzienia. Niby ich dobrze znamy, ale to powoduje, że przy wyborze prezentu możemy mieć nie lada kłopot. Tutaj także pomoże nam ręcznie malowana porcelana. Oczywiście wybierzmy zestaw kubków lub filiżanek w zależności od tego, co wolą nasi rodzice. Dla szczególnie oddanych wielbicieli dużej porcji kawy, czy herbaty polecamy kubek 500 ml, który możemy kupić ojcu i zestawić go z mniejszą wersją dla mamy lub na odwrót. Z całą pewnością będzie to świetnie wyglądać! 

Prezent do domu dla rodziców z okazji urodzin

Jeśli chcemy, by nasz prezent dla rodziców był szczególnie elegancki, to wybierzmy cały zestaw porcelany zdobiony na przykład złotem lub z innym wytwornym zdobieniem. Oczywiście będzie to kosztowało więcej, ale na pewno będzie idealnym wyborem na okrągłe 50 lub 60 urodziny! Możemy nawet znaleźć gotowe zestawy obiadowe, które oprócz filiżanek z dzbankiem będą zawierały liczne talerze i miski. Tak dobrany prezent dla rodziców będzie bez dwóch zdań przepiękną ozdobą kuchni lub salonu!

Artykuł napisany we współpracy z https://nadzwyczajnie.pl