Wózek do biegania Mono Sport – co go wyróżnia?

Wózek do biegania Mono Sport – co go wyróżnia?

Wózek sportowy to wybór, na który wciąż decyduje się niewielu rodziców. Wynika to z faktu, że zupełnie błędnie kojarzą go z dużym i nieporęcznym modelem, który zupełnie nie sprawdza się w codziennym życiu, a jego cena jest dość wysoka. Tymczasem warto zdawać sobie sprawę, że producenci już dawno wyszli naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc rozwiązania wygodne, estetyczne i praktyczne jednocześnie. Taki jest wózek sportowy TFK Mono Sport, który sprawdza się od przez kilka pierwszych lat życia.

wózek sportowy

Nowoczesny wózek sportowy Mono Sport zapewnia pełen komfort podróżowania dziecku. Jest wyposażony w duże, szerokie, sportowe siedzisko i skuteczną wentylację. Posiada także wygodną poduszkę umieszczoną na oparciu, która zapewnia wsparcie dla główki i wygodną pozycję w trakcie drzemki. Zarówno w czasie spacerów, jak i podczas treningu, wózek biegowy Mono Sport zapewnia pełne bezpieczeństwo maluszkowi – w jego wyposażeniu znajdziesz skuteczne 5-punktowe pasy z nakładkami na ramiona wykonanymi z miękkich materiałów.

Wózek sportowy – bezpieczeństwo i wygoda

Ogromną zaletą modelu Mono Sport jest obszerne siedzisko, które zapewnia dziecku wygodę podczas podróży. Istotna jest także zastosowana w nim wentylacja, dzięki której możliwe jest osiągniecie jeszcze bardziej komfortowych warunków. Dziecko może swobodnie oprzeć się o miękką poduszkę na oparciu, zyskując w ten sposób idealne warunki do drzemki w czasie spaceru. Co ważne, wózek sportowy Mono Sport daje możliwość bezstopniowych regulacji oparcia i ustawienia go na płasko, co także ma duże znaczenie, gdy maluch będzie zmęczony. Jego bezpieczeństwo – zarówno w czasie zwykłej przechadzki, jak i podczas treningu – zapewniają 5-punktowe pasy.

Nowy wózek sportowy Mono Sport gwarantuje również komfort użytkowania. Rodzice bardzo doceniają wykonanie z wodoodpornego materiału, który bardzo łatwo utrzymać w czystości – usuwanie zabrudzeń nigdy nie było prostsze. Na podkreślenie zasługuje także opatentowany przez producenta system składania, dzięki któremu przygotowanie do podróży zajmuje dosłownie sekund. To bardzo przydatne, gdy spieszysz się na zakupy czy do żłobka. Warto także wspomnieć, że wózek do biegania Mono Sport posiada duży kosz pod siedziskiem i kilka schowków, do których można schować wszystko to, co przyda się w czasie spaceru czy treningu.

Na każdy teren i każdą pogodę

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz i jakie panują tam warunki, wózek sportowy Mono Sport z pewnością im sprosta. Wykonanie z materiałów wodoodpornych i dołączona do zestawu osłona na niepogodę umieszczona w tylnej części budki to jeszcze nie wszystko. Producent zadbał o możliwość dopasowania kółek do indywidualnych potrzeb. W zależności od preferencji możesz wybrać:

  • 12-calowe koła komorowe wykonane z najwyższej jakości gumy i pianki, dzięki którym nigdy nie zaznasz „kapcia”.
  • 12-calowe koła pompowane, które gwarantują komfortową jazdę po każdym rodzaju podłoża.

Bardzo ważne jest także to, że wózek sportowy Mono Sport posiada fenomenalną amortyzację. Maluszek nie odczuwa więc przesadnie wstrząsów, podróżując po nierównym terenie.

wózek biegowy

Mono Sport – najlepszy wózek do biegania z dzieckiem

Wygodny w użytkowaniu i zapewniający komfort podróżującemu dziecku wózek sportowy Mono Sport może być wykorzystywany zarówno podczas spacerów po mieście czy wspólnych spacerach po lesie, jak i w czasie treningów. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą stopniowo wracać do formy lub mężczyzn, którzy chcą bardziej zaangażować się w opiekę nad dzieckiem i jednocześnie popracować nad wydolnością. Wózek sportowy Mono Sport posiada atest wózka biegowego, który jest gwarancją bezpieczeństwa wykonania i użytkowania.

*artykuł zewnętrzny