Płyń na przygodę z dzieckiem do Parku Rozrywki Olandia!

Płyń na przygodę z dzieckiem do Parku Rozrywki Olandia!

Czy w Twojej rodzinie dzieciaki kochają parki rozrywki, a dorośli podróże? Jeśli tak, mamy dla Was propozycję idealną – to wycieczka do Szwecji z wizytą w Parku Rozrywki Olandia. Bogaty w atrakcje wyjazd zachwyci każdego członka rodziny. Wypłyńcie promem do Szwecji na szerokie wody przygody! Ahoj!

Park Rozrywki Olandia

Atrakcje na pokładzie

Idealna wycieczka to taka, podczas której atrakcje czekają nie tylko na miejscu, ale i w czasie podróży do celu. To ważne dla dorosłych, ale dla dzieci wprost nieodzowne – rodzice wiedzą, że najgorsze, co może ich czekać, to maluchy nudzące się w drodze. Podczas wycieczki promem Stena Line do Szwecji nie trzeba martwić się o rozrywki. Najmłodsi wesoło spędzą czas na placu zabaw, zbudują wspaniałe konstrukcje i stworzą piękne rysunki. Starszych podróżników zainteresują automaty do gier, symulatory oraz stoły do cymbergaja. Dorosłych – strefa SPA, bary i sklep pokładowy, w którym można zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Na pokładzie czeka też kilka restauracji serwujących bogaty wybór dań i napojów, z których nawet najbardziej wybredni smakosze (ci najmłodsi również) wybiorą coś pysznego dla siebie. Największą atrakcją okaże się jednak pewnie sam rejs – widok wzburzonych morskich fal podziwiany z pokładu zachwyci dużych i małych podróżników.

Wycieczka do Szwecji w rodzinnym stylu

Po nocnym rejsie prom z Gdyni dopłynie do Karlskrony, skąd dalej, komfortowym autokarem, uczestnicy wycieczki ruszą w kierunku Olandii. Po drodze zaplanowano przystanek w miasteczku Kristianopel, niewielkiej miejscowości malowniczo położonej nad brzegiem cieśniny Kalmarskiej. Na samą wyspę, na której położony jest park rozrywki, autokar wjedzie mierzącym sześć kilometrów mostem Olandzkim – piękny widok zachwyci każdego podróżnika niezależnie od wieku. Do głównej atrakcji wyjazdu, czyli Ölands Djur- & Nöjespark autokar dotrze około godziny 10, by dopiero po około ośmiu godzinach zabrać wszystkich w drogę powrotną. Krótki postój zaplanowano w Kalmarze. Tych, którzy po skorzystaniu z atrakcji parku rozrywki będą mieć jeszcze siłę i chęć, by odkrywać Szwecję, przewodnik zaprosi na krótki spacer po wałach obronnych zamku, którego historia sięga aż XII wieku. W samym autokarze też czekają atrakcje – konkursy, filmy i animacje dla najmłodszych sprawią, że pokonanie 100 km od Olandii do Karlskrony nawet maluchom nie będzie się dłużyć.

Park rozrywki w roli głównej

Choć wycieczka do Szwecji obfituje w różne atrakcje, główną i najważniejszą – szczególnie dla najmłodszych podróżników – jest Park Rozrywki Olandia (Ölands Djur- & Nöjespark). Nic w tym dziwnego, są tu aż dwa parki wodne, zoo i duże wesołe miasteczko. Dostępne tu atrakcje przygotowano tak, by mogła z nich korzystać cała rodzina – od najmniejszych dzieci po dorosłych. W aquaparkach na żądnych przygód odkrywców czeka Wyspa Piratów, kilkanaście zjeżdżalni, z których najdłuższa ma aż 90 metrów i rwąca rzeka. Tuż obok czeka wesołe miasteczko, czyli karuzele, kolejki, place zabaw czy diabelski młyn, z którego wysokości (aż 30 metrów) można podziwiać park rozrywki. Świat Baśni zaprasza na spotkanie z bohaterami najpopularniejszych bajek w bajkowym zamku, na bajkowej ścieżce i na Dzikim Zachodzie, a w Krainie Dinozaurów czekają ogromne prehistoryczne gady. Wśród atrakcji Olandii jest również zoo. Można tu podziwiać zwierzęta ze wszystkich stron świata, aż 100 różnych gatunków, m. in. tygrysy, lwy, lemury, zebry, kangury, flamingi i wiele więcej. Park rozrywki, zoo i dwa aquaparki w jednym miejscu to gwarancja wielu wspaniałych godzin spędzonych w atmosferze beztroskiej zabawy.

Łap prom do Szwecji!

Na pełną atrakcji wycieczkę do Szwecji prom Stena Line odpływa z Gdyni w wybrane wtorki i soboty wakacji późnym wieczorem, o 21.00. Warto jednak wcześniej dokonać rezerwacji ze względu na duże zainteresowanie. Ceny dla dorosłych zaczynają się już od 659 zł, a dzieciaki popłyną nawet za 10 zł. Ten koszt można jeszcze obniżyć, na wycieczkę zabierając znajomych – jeśli popłyniecie w rejs w kabinie czteroosobowej wewnętrznej, otrzymacie rabat 400 zł na rezerwację. Szkoda nie skorzystać, w końcu im więcej uczestników, tym lepsza zabawa! W cenę wycieczki do Szwecji wliczono: rejs promem do Szwecji i z powrotem, dwa noclegi w komfortowej kabinie z łazienką i telewizorem, wycieczkę autokarową z przewodnikiem, całodzienne wejście do parku rozrywki, a także ubezpieczenie NW i KL, opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Co zatem trzeba zabrać? Strój kąpielowy, trochę pieniędzy na jedzenie i doskonały humor! Bilety można kupić online: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/park-rozrywki-olandia. Tu zamieszczono również szczegółowy program wycieczki do Szwecji. Ale uwaga – jest tak bogaty w atrakcje, że w głowie może zakręcić się jak podczas szalonego zjazdu jedną z kilkunastu zjeżdżalni w Parku Rozrywki Olandia!

*artykuł sponsorowany