Bańki mydlane – sposób na świetną zabawę

Bańki mydlane – sposób na świetną zabawę

Bańki mydlane zna chyba każdy z nas. Dzieci je uwielbiają. Puszczanie baniek to niezawodny sposób na świetną zabawę dla dzieci – tych małych i tych większych.

bańki mydlane

Bańki mydlane niegdyś robiłam w domu z płynu do mycia naczyń i wody i puszczałam przed słomkę. Dziś mamy ogromny wybór gotowych zestawów baniek. Są one bardzo atrakcyjne i robią niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach. Lato tym bardziej sprzyja puszczaniu baniek, bo można to robić na świeżym powietrzu.

Nie spotkałam jeszcze dziecka, które nie polubiło zabawy bańkami, zwłaszcza takimi wyjątkowymi. Niektóre dzieci wolą je puszczać, a inne stać z boku i gonić po to żeby je rozbijać. Tak czy siak to zawsze fantastyczna zabawa! Zresztą i my dorośli zachwycamy się nimi i wykorzystujemy dla lepszego efektu np. podczas pierwszego tańca na weselu.

My Bubble
wyjątkowe bańki mydlane

My Bubble ma w swojej ofercie spory wybór zestawów baniek. Puszczać mogą je nawet dzieci nie potrafiące jeszcze dmuchać, ponieważ w niektórych zabawkach wystarczy tylko nacisnąć na przycisk.

Bańki mydlane latem można wykorzystać na świeżym powietrzu, a w nie sprzyjających warunkach pogodowych również w domu. To także idealna zabawa na przyjęcia urodzinowe, często wykorzystywana przez animatorów. Natalka ma urodziny w sierpniu, więc z pewnością i u nas będzie to główna atrakcja zapewniająca dzieciom świetną zabawę w ogrodzie.

bańki mydlane my bubble

Mnie najbardziej zachwycają bańki z malutkimi bańkami w środku. Są niesamowite i choć jestem już dorosła uwielbiam na nie patrzeć i puszczać z dziećmi. Na szczęście mamy kilka zestawów, więc każdy znalazł coś idealnego dla siebie.

piękne bańki
maszyna do baniek
zabawki do baniek

Krzysiu najbardziej upodobał sobie zestaw z helikopterem. Po naciągnięciu sznurka helikopter wystrzela w górę puszczając małe bańki. Natalka polubiła się z delfinkiem. Ale mamy oczywiście również standardowe małe bańki, których zawsze mam w domu większą ilość w razie małych gości. A magiczne bańki? Słyszeliście o takich? Płyn w nich jest tak gęsty, że bańki można odbijać ręką!

bańki mydlane My Bubble
zabawki do puszczania baniek
oryginalne bańki
świetna zabawa na lato

Kupując bańki dzieciom warto zadbać również o większą butlę z płynem, który przy intensywnym użytkowaniu dość szybko się skończy. A bywa też, że przez przypadek podczas zabawy płyn się wyleje. Można uniknąć rozpaczy i zaopatrzyć się w zapas płynu.

bańki zabawa dla dzieci
najlepsza zabawa na lato

Produkty My Bubble mają świetną cenę, a wybór zestawów jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla swoich dzieci. Bańki można przecież wykorzystywać przez cały rok!