TOP 5 pogrubiających tuszów do rzęs

TOP 5 pogrubiających tuszów do rzęs

Gęste, długie i czarne rzęsy tworzą piękną oprawę oczu, która nadaje im wyrazu i pogłębia spojrzenie. Niestety nie każda z nas może się nimi poszczycić. Nasze rzęsy często dość mocno odbiegają od wymarzonego ideału. Dlatego to właśnie tusz do rzęs przez tak wiele kobiet uznawany jest za najważniejszy kosmetyk, bez którego nie wyobrażają sobie makijażu.

Wśród faworytów zazwyczaj wymieniany jest pogrubiający tusz do rzęs, który dodaje im objętości, czyniąc spojrzenie bardziej wyrazistym. Choć tego rodzaju produktów w sprzedaży jest naprawdę wiele, nie każdy z nich okazuje się być godnym polecenia. Oto lista tych, które zasługują na szczególną uwagę.

TOP 5 pogrubiających tuszów do rzęs

Maybelline Colossal Big Shot

Wyposażony w specjalną szczoteczkę tusz Maybelline Colossal Big Shot pochodzący z linii Maybelline Colossal precyzyjnie rozdziela i pogrubia rzęsy, sprawiając, że nabierają one optycznej objętości. Dodatkowo zostają wydłużone i lekko uniesione ku górze. Dzięki lekkiej formule aplikacja produktu jest wyjątkowo łatwa i wygodna zarazem. Tusz Colossal Big Shot nie skleja rzęs, jest trwały i odporny na rozmazywanie. Idealny zarówno do wykonania makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

Bourjois Twist Up Mascara The Volume

Tusz bardzo dokładnie rozdziela rzęsy, dodając im objętości. Optycznie je zagęszcza i lekko wydłuża. Lekka konsystencja sprawia, że produkt łatwo się aplikuje. Nałożony na rzęsy nie kruszy się, nie obsypuje i nie rozmazuje. Zapewnia długotrwały efekt pogrubionych, wydłużonych i delikatnie podkręconych rzęs. Świetnie sprawdza się zarówno w makijażu dziennym, jak i okazjonalnym.

L’Oréal Paris, Volume Million Lashes Fatale

Pogrubiający tusz do rzęs Volume Million Lashes Fatale to propozycja przygotowana przez firmę L’Oréal Paris. Dzięki silikonowej szczoteczce produkt starannie rozdziela nawet krótkie rzęsy, lekko je wydłużając i optycznie pogrubiając. Tusz nie skleja rzęs. Dzięki lekkiej formule łatwo się aplikuje. Rzęsy zostają precyzyjnie oddzielone od siebie, sprawiając wrażenie zdecydowanie gęstszych. Wystarczy kilka pociągnięć, by oczy zostały efektowanie podkreślone.

Max Factor MasterpieceTransform

Max Factor MasterpieceTransform to kolejny tusz pogrubiający, który ze względu na swoje działanie zasługuje na szczególną uwagę. Produkt bardzo dobrze rozdziela i pogrubia nawet najkrótsze rzęsy. Wyposażony w specjalną szczoteczkę aplikuje się wyjątkowo precyzyjnie, nie sklejając rzęs. Naniesiony na nie, optycznie je zagęszcza, sprawiając, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Zapewnia długotrwały efekt, nie kruszy się i nie obsypuje.

Astor Seduction Codes

Długotrwały efekt i maksymalne pogrubienie nawet bardzo cienkich rzęs – tak w wielkim skrócie można opisać tusz do rzęs Astor Seduction Codes. Produkt jest niezwykle delikatny, a przy tym bardzo skuteczny. Precyzyjnie rozdziela rzęsy, sprawiając, że stają się one lekko wydłużone, pogrubione i delikatnie podkręcone. Tusz może być wykorzystywany do wykonania makijażu dziennego, jak i wieczorowego.