Kupino.pl. Dziesiątki gazetek w jednym miejscu

Kupino.pl. Dziesiątki gazetek w jednym miejscu

Gazetki nadal są najważniejszym źródłem informacji o sklepowych promocjach. Serwis Kupino.pl pomoże ci w ich wyszukiwaniu.

kupino.pl

Znasz to? Wchodzisz do sklepu tylko na pięć minut. W kieszeni lista z kilkoma produktami, w głowie silne postanowienie – nie kupujesz nic poza nimi. Na paragonie pojawia się jednak o wiele więcej pozycji, a z twojego portfela ubywa całkiem duża suma. Takie sytuacje zdarzają się dość często. W pewnym momencie stwierdzasz, że po prostu musisz zacząć wydawać mniej.

Szukasz więc sposobów, które pozwolą ci zrealizować ten plan. Postanawiasz starannie planować swoje zakupy i jak najczęściej korzystać z promocji. To dobra decyzja. W ten sposób możesz zmniejszyć swoje wydatki nawet o jedną trzecią. Warunek jest jeden – musisz na bieżąco dowiadywać się o aktualnych promocjach i pod ich kątem planować wszystkie zakupy. Jak poradzić sobie z tym zadaniem?

Korzystaj z narzędzi

Gdy mowa o szukaniu promocji, na myśl pierwsze przychodzą gazetki. Przeglądanie ich to najlepszy sposób na to, by być na bieżąco z nowymi ofertami sieci handlowych. By jednak zapoznać się z broszurami choćby kilku sklepów, musisz wygospodarować przynajmniej kilka godzin tygodniowo. Nie wspominając już o tym, że każdą z nich musisz przynieść ze sklepu i przechować. Na szczęście istnieją wygodniejsze rozwiązania.

Korzystając z serwisu Kupino.pl, do dyspozycji masz dziesiątki najnowszych gazetek. Wystarczy jedno kliknięcie, by zapoznać się z promocjami wybranego sklepu. Tego, który jest najbliżej, którego oferta jest ci teraz najbardziej potrzebna lub po prostu tego ulubionego. Zawsze jesteś na bieżąco, bez sterty papierowych gazetek.

Od Lidla do IKEA

Kupino.pl pomoże ci bez względu na to, jakich produktów aktualnie szukasz. W bazie serwisu znajdziesz oferty zarówno dyskontów spożywczych (między innymi Lidl, Biedronka, Aldi czy Netto), jak i sklepów specjalistycznych działających we wszystkich branżach, takich jak Castorama, Media Markt, Decathlon czy MaxiZOO.

Z Kupino.pl możesz zaplanować domowy budżet niezależnie od tego, czy myślisz o codziennych zakupach, remoncie mieszkania czy kupnie prezentu. Na stronie dostępne są gazetki sklepów wnętrzarskich (IKEA, Jysk, KiK, Pepco, Flying Tiger), odzieżowych (Bershka, C&A, H&M), a także perfumerii, drogerii i aptek. Są wśród nich duże, obecne we wszystkich miastach, jak i te o zasięgu lokalnym. Baza ofert jest ciągle aktualizowana, dzięki czemu szybko zorientujesz się, co przygotował Kaufland i pozostałe sieci.

Szukaj produktów

Kupino.pl pozwala ci nie tylko przeglądać gazetki różnych sklepów, ale też wyszukiwać promocje dotyczące interesujących cię produktów. Jak to zrobić? Wystarczy tylko wpisać ich nazwy w pole wyszukiwarki, by otrzymać informacje o tym, gdzie kupisz je w najniższej cenie.

Dzięki tej opcji dowiesz się też o przecenach produktów podobnych do tych, których szukasz. To pomoże ci zaplanować zakupy tak, by jak najwięcej rzeczy kupić blisko domu lub w jednym sklepie. Oszczędzisz więc nie tylko pieniądze, ale też czas. A ten przecież jest równie cenny.