6 pomysłów na prezent pod choinkę dla nastolatka

6 pomysłów na prezent pod choinkę dla nastolatka

Święta coraz bliżej, a Ty nadal zastanawiasz się, co kupić nastolatkowi pod choinkę? Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się podarunki w postaci nowoczesnych gadżetów technologicznych. Oto kilka pomysłów na udany prezent dla chłopca!

prezent pod choinkę dla nastolatka

Sport to zdrowie

Wszyscy wiedzą, że sport to zdrowie, ale żeby się ruszać… niekoniecznie trzeba wychodzić z domu. Najnowsze konsole podłączane do telewizora wykrywają ruchy graczy. Wystarczy zrobić trochę miejsca w pokoju i zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy. Wiele gier imituje uprawianie prawdziwych sportów, takich jak tenis czy baseball. Od teraz można je uprawiać bez względu na panującą za oknem pogodę!

Szybkie przemieszczanie się

W ostatnich latach hulajnogi elektryczne stały się hitem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Mogą służyć do zabawy oraz, po prostu, szybszego przemieszczania się. Wystarczy ją naładować i ruszać w drogę! Kupując taki sprzęt, upewnij się, że dany model jest dostosowany do wieku obdarowywanego. Zdolność do rozwijania zbyt dużej prędkości może się źle skończyć.

prezent dla nastolatka

Piłkarskie emocje

Piłka nożna jest ogromnie popularną dyscypliną sportu. Trudno znaleźć chłopca, któremu nie imponują znani piłkarze. FIFA to najpopularniejsza gra piłkarska, działająca zarówno na komputerach, jak i konsolach. Jeśli sądzisz, że taka rozrywka przypadnie do gustu obdarowanemu chłopcu, możesz mu kupić FIFA Point. Jest to pakiet punktów, dzięki któremu można stworzyć swój własny zespół, a następnie wziąć udział w rozgrywkach. Co trzeba zrobić. Dowiesz się tego z artykułu: Jak kupić FIFA Points?

Niekonwencjonalny zegarek

Inteligentny zegarek, czyli tak zwany smartwatch, to prezent, który bez wątpienia przypadnie do chłopięcego gustu. Czym takie gadżety różnią się od tradycyjnych zegarków? Ich główną funkcją jest dopełnianie telefonu. Można na nich odczytywać SMSy, maile i inne powiadomienia. W zależności od modelu, smartwatche są w stanie monitorować fizyczną aktywność osoby, która go nosi, posiadają wbudowany GPS czy są wodoodporne. A do tego świetnie wyglądają!

Dron – odlotowy prezent

Drony (nazywane też bezzałogowymi statkami powietrznymi) to obecnie najmodniejsze sprzętu wśród młodego pokolenia. Dlaczego są obiektem pożądania tak wielu chłopców? W skrócie: ta zabawka lata! Jej sterowanie wymaga wprawy, ale z czasem każdy może dojść do perfekcji. Dzięki wbudowanym kamerom, drony umożliwiają filmowanie ziemi z dużych wysokości. Najnowsze modele nagrywają materiał bezpośrednio na telefonie. Jeśli jego użytkownikiem ma być dziecko, koniecznie wybierz mniejszy i lżejszy produkt.

co kupić nastolatkowi?

Bezprzewodowe słuchawki z funkcją tłumienia hałasu

Znakomitym pomysłem na prezent na święta dla dziecka będą wygłuszające słuchawki. Wielość ich zastosowań gwarantuje, że taki podarek nie wyląduje w kacie. Słuchawki tego typu ułatwiają skupienie np. w trakcie odrabiania lekcji. Są też bezpieczniejsze od tradycyjnych zatyczek do uszu. Można ich też oczywiście używać do puszczania dźwięku filmu czy gry komputerowej.